Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális az ilyen sok egyedüll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mandarin.1990 kérdése:

Normális az ilyen sok egyedüllét házasságban, vagy én parázom túl?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megromlott amiatt a kapcsolatunk, hogy férjem szinte minden nap kint van a haverjaival, sörözni, mert az neki jár a munka után, én meg állandóan itthon vagyok (fél éves baba miatt, akit senkire nem tudok rábízni). Azt mondja azért jár ki mert le kell vezetnie valahol a feszültséget (amit meg is értek, hogy ha párszor kimenne, de szinte minden nap...), ilyenkor annyira igazságtalannak érzem.

2016. márc. 25. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan se anya nem vagyok, se házas, de szerintem nem normális. Neked talán olyan könnyű a babával? Együtt is kéne lennetek néha, meg kb. egyenlő arányban kellene kikapcsolódnotok a másik nélkül.
2016. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Te már rég mentél a levesbe csak még nem tudod.
2016. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk ez egy egyoldalú bemutatása a történetnek. Lehet tök sárkány vagy csak nem veszed észre magad.
2016. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

3-as, igen, valószínűleg..

Ugye fiú vagy, nem vagy házas és nincs gyereked, eltaláltam?

Akkor ne pont te gyanúsítgasd a kérdezőt, hogy milyen lehet.

Tudod te mennyire leköti az embert egy fél éves gyerek? Mennyit kell vele foglalkozni?

Amíg ilyen kicsi, addig nem nagyon van másra ideje az anyukának, és ha van akkor is pihen egy kicsit, nem pedig sárkányoskodik. Tudod egy kisgyerek nagyon le tudja szívni az ember energiaszintjét.

Ha a kérdező párja napi rendszerességgel jár kocsmázni, és a feleség meg otthon van a gyerekkel 0-24-ben, akkor nem merül fel benned, hogy esetleg a férjjel van valami baj?

Talán csak a feleségé az a gyerek? A férjnek nem kellene vele foglalkozni? Jaaa, hogy megcsinálni könnyű volt... Nem érzi a felelősségtudatot, mert nem fogja fel, hogy van egy gyereke otthon...

2016. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%

#4


Akkor minek válalltak gyereket? Nem kötelező. Most meg megy a sírás.

2016. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Ezt inkább a férjtől kéne megkérdezni, hogy miért kellett neki gyerek, ha nem tud érte felelősséget vállalni...
2016. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem normális.

Ugyanez volt nálunk.Hárítja a felelősséget,éretlen az apaságra (pedig nálunk ő akarta jobban) engem meg is csalt.Halott ügy ez már,mint a miénk.

2016. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Az ilyen férfi nem gondolta komolyan a házasságot, a gyerekvállalást.

Beszélj vele, de nem hiszem,hogy változna.Akkor pedig lépned kell.

2016. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#6


Jah, jah elfelejtettem a gonosz elnyomó férfiak. Vagyis gonosz elnyomó fehér, heteroszexuális férfiak! Fúj, le mindegyikkel.

2016. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es, te mi a fenéről beszélsz?
2016. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!