Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy most nagyon félek ettől, és kíváncsi vagyok másnak a véleményére is a helyzetemről.

Ovulációm napján a párommal voltam, elment a számban, és az ondót egy zsebkendőbe köptem.Nedves lett a zsebkendő, de úgy rendesen nem ázott át.Közvetlenül nem érintkeztem vele én sem, és ő sem.Rá 10-15 percre magamba nyúltam, és legbelül tudom, hogy nincs túl sok esély arra, hogy terhes legyek, de valahogy mégis félek.Hajlamos vagyok túlaggódni a dolgokat.Most menstruáció előtt 5 napra vagyok, a hasam nem fáj, viszont van hogy felvan puffadva, a mellem napokig feszült és fájt, ma viszont már csak érintésre fáj, amit nem értek, mert ilyen nem fordult még elő velem (igazából ez az a dolog, ami miatt félek).Néha gyenge hányingerem is van, de ez lehet az idegességtől, és talán picivel fáradtabb is vagyok mint általában.Lehet hogy teherbe estem, vagy csak a menstruáció közeledte miatt vannak ilyen tüneteim?



2019. ápr. 2. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Miért nyúltál magadba utána?

Ennyi idő alatt még nem lehetnek tüneteid!

2019. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
remelem nem komoly a kerdes.. attol lennel terhes hogy a zsebkendobe kopted a gec*t?
2019. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Kettes: ezek szerint :D Látod másnak még lombikkal sem jön össze. Valaki a zsepijébe köp, és egy hét alatt terhes lesz és hányik is :D
2019. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
#3: offolok. en most meghaltam 😂😂😂 szerintem csak kamu a kerdes..
2019. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Hát persze hogy kamu. Ilyen agyhalottak nem léteznek :D
2019. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Sosem fogom megérteni ezt.....szexel a kislány de fogalma sincs a dolgokról
2019. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!