Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt egy nappal...

Nemvárt előtt egy nappal halvány de látható pozitív teszt igaz lehet? Volt valakinek ilyen? Kép kommentben.

Figyelt kérdés

4 nappal ezelőtt teszteltem negatívat, ma a nem várt előtt 1 nappal pozitív tesztem lett reggeli második vizeletből. X -epillel teszteltem és 3 percen belül kijött a pozitív csík.


Szerintetek halkan örülhetek? Az ovuláció dátumában biztos vagyok, mert uh követés volt. Ma vagyok a 13. Dpo-n .



2019. ápr. 6. 09:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem 9 dpon volt ilyen a masodik csik. Azutan meg par naponta teszteltem, de szerencsemre nagyon szepen erosodott a masodik csik. Drukkolok neked es boldog babavarast!
2019. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Igen 25-ös x-epil teszt. A következő szerintem predactor lesz 2 nap múlva. Csak győzzem kivárni. Nagyon szépen köszönöm a kedves szavakat ! ❤️ Hasonló jókat kívánok mindenkinek akinek ez az álma 😊 és gratulálok a többi kismamának! 🤩
2019. ápr. 6. 13:06
 13/36 anonim ***** válasza:

Szia! Bea vagyok! Én tegnap teszteltem,meg ma is!

Ilyen lett az első:

[link]


A mai ettől is erösebb! Arról nincs képem!

Barnázgatok kicsit,nem nagyon,reggeltől nem volt,mostlett egy kicsi a wc papíron!csak hétfőn tudok dokihoz menni ezzel!

Remélem elmúlik a barnázgatás


Gratulálok neked😍,tesztelj majd te is,akár holnap,vagy hétfőn!

2019. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Szia Bea!


Gratulálok, és boldog babavárást neked is . Hányadik dpo-n volt az első pozid? 😊

2019. ápr. 6. 13:38
 15/36 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem irni,hogy 12-13 dpo vagyok! Nemvárt elött egy nappal! Mint te! 🤗

Bea

2019. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Tyűha,de jó.😍 Akkor remélem egyszerre fogunk babázni is! 🥰❤️🙏
2019. ápr. 6. 13:45
 17/36 anonim ***** válasza:

Igen,én is nagyon remélem,hogy egyszerre fogunk babázni 😍😊

Mikor fogsz dokihoz menni?

2019. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Ha hétfőn is még pozitív lesz akkor felhívom az orvost, aztán majd ő megmondja mikor menjek. Te?
2019. ápr. 6. 14:04
 19/36 anonim ***** válasza:

Én is igy fogom! Hétfőn felhívom,valószinű szerdán mehetek! Vagyis nagyon remélem! 😊

Van valami tüneted?

Engem ez a barnázgatás aggaszt...remélem nem lesz semmi baj!

2019. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

Ne aggodj 19es valaszolo, en is barnazgatam es szerencsere jol vagyunk. Most pihenj sokat es kimeld magad ha van ra lehetoseged. Gratulalok neked is!

11es voltam

2019. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!