Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt egy nappal...

Nemvárt előtt egy nappal halvány de látható pozitív teszt igaz lehet? Volt valakinek ilyen? Kép kommentben.

Figyelt kérdés

4 nappal ezelőtt teszteltem negatívat, ma a nem várt előtt 1 nappal pozitív tesztem lett reggeli második vizeletből. X -epillel teszteltem és 3 percen belül kijött a pozitív csík.


Szerintetek halkan örülhetek? Az ovuláció dátumában biztos vagyok, mert uh követés volt. Ma vagyok a 13. Dpo-n .



2019. ápr. 6. 09:54
1 2 3 4
 31/36 Fiatallányka ***** válasza:
100%

30as Neked is gratulálok ez is szép pozitív teszt!

Ha nincs panaszod ráérsz menni pár hét múlva! ☺️

2019. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Fiatallányka, köszönöm. Kb.2 hét múlva tervezem menni dokihoz.
2019. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Én is gratulálok!!! 🥰
2019. ápr. 10. 06:06
 34/36 A kérdező kommentje:

Én ma voltam orvosnál. Mára hívott be, hogy megnézze minden rendben van-e. De nem látott semmit. Vettek vért meg szerdán is fognak és abból megnézik a hcg szintemet. Szerintem nagyon korán mentem , de az is lehet , hogy mégsem lesz itt bébi. Mindenesetre kíváncsi vagyok már.. 😕

Többiek? Hogy vagytok?

2019. ápr. 15. 10:15
 35/36 anonim ***** válasza:

13.válaszoló vagyok!

Ne aggódj kedves kérdező,lehet hogy korán mentél!

Mikor volt az utolsó menszeszed?

Én 23-án megyek dokihoz! Elvileg azon a héten leszek 6 hetes!

Csináltam azóta több tesztet!

Megnyugtatásképp csinálj te is még egy tesztet!

Majd ird meg mi lett a vérvétel eredményed!

2019. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Szia !


De jó, neked drukkolok! ❤️

Nekem a tesztek negatívak, és sajnos mára meg is jött. A vérvétel is azt mutatja, hogy elvetéltem.

2019. ápr. 17. 14:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!