Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil terhességi teszt...

X-epil terhességi teszt csíkja kezdetben mennyire halvány? Három pozitív jósteszt és egy ilyen nagyon halvány x-epil után mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Mivel nem szabályos a ciklusom, kb 28-32 nap között van, így azt tippelem, hogy 04.12 (azaz ma) vagy 04.14 kell megjöjjön.

Csináltam ovulációs jóslótesztet, ami egymás után három nap pozitív volt. Valamint 04.10 csináltam egy x-epil terhességit, ami negatív volt, és ma 04.12 egy másik x-epil terhességit, amin egy nagyon halvány második vonal van. Nektek milyen volt az első vonal? Lehet, hogy ez egy második vonal kezdemény?


Sajnos a képeket nem hagyja feltölteni. :/



2019. ápr. 12. 11:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Szuper, gratulálok! :)
2019. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok, épp én is ilyen tesztnézegetős héten vagyok, múlt Vasárnapra vártam, nem jött meg a mai napig, rengeteg tesztet csináltam már, mert mindig vmi új rossz vagy jobb vèleményt olvastam tesztekről. Vasárnap délután csináltam s epiles tesztet, amin halvány csík jóval később jelent meg, kezdtem reménykedni. Hétfőn reggel ugyanúgy csináltam ilyen teszttel szinte semmi sem látszik. Aznap este ez a 13.dpo napon csináltam egy predictor 10est ahogy víz élethez ért már jött is elő szépen erősen a teszt csík. Ennek megörülve szerdán a 15.dpo napon reggel megint próbálkoztam egy x epillel, ekkor megint halvány a csík. Csütörtök este egy Gabriel tesztet csináltam, amin a teszt csík erősen megjelent szinte 1 perc alatt. Reméltem most már biztosan megfelelő szinten van a hcg ezért ma (pénteken) reggel megint csináltam egy x epil tesztet, most annyi változás h 2-3 perc között megjelent a halvány rózsaszín sávocska, erősebben mint előző napokban. Most ez nem tudom mit jelent, bejelentkeztem orvoshoz, hétfőn megyek legalább megnézi van-e petezsák és hogy a helyén van-e.
2019. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Fiatallányka ***** válasza:
100%

Kérdező még egyszer gratulálunk, ez már leugrik! 😀


Kedves utolsó a pozitív az pozitív, még nagyon az elején vagy, szépen erősödik az majd ne izgulj! 😉

2019. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Az x-epil az egyik leggyengébb teszt, ne aggódj utolsó. :) Gratulálok
2019. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Fiatallányka ***** válasza:
100%

Ezekkel semmi gond nincs, hidd el hogyha egyféle tesztet használtál volna minden nap szépen látszana az erősödés.

Csalóka, mert mindegyiknek kicsit más az érzékenysége.

Minden rendben lesz! ☺️

2019. ápr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Köszönöm a bíztatást, az x epilt néztem 2 naponta és nem nagyon látok változást, félek h csak kémiai terhesség vagy vmi szellemcsík ezért kipróbáltam érzékenyebb típusokat is kíváncsiságból.
2019. ápr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Fiatallányka ***** válasza:
Írj majd hétfőn hogy mit látott a doki. Drukkolok! ☺️
2019. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Én is drukkolok, legyen neked is szerencséd :D
2019. ápr. 13. 13:11
 30/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok, voltam uh-on, az előző menzesz alapján kiszámoltam 5+1 hetes vagyok, de azt mondta a doki később lehetett a peteérés, a ciklus 17 napja körül, Látott 3mm petezsáknak megfelelő vmit, hcg szint eredmény csak holnap lesz. Szerdán megyek megint uh-ra. Most nem tudom mire gondoljak, remélem elindult vmi, és csak korai terhesség azért nincs 5 hetesnek megfelelő méret
2019. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!