Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil terhességi teszt...

X-epil terhességi teszt csíkja kezdetben mennyire halvány? Három pozitív jósteszt és egy ilyen nagyon halvány x-epil után mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Mivel nem szabályos a ciklusom, kb 28-32 nap között van, így azt tippelem, hogy 04.12 (azaz ma) vagy 04.14 kell megjöjjön.

Csináltam ovulációs jóslótesztet, ami egymás után három nap pozitív volt. Valamint 04.10 csináltam egy x-epil terhességit, ami negatív volt, és ma 04.12 egy másik x-epil terhességit, amin egy nagyon halvány második vonal van. Nektek milyen volt az első vonal? Lehet, hogy ez egy második vonal kezdemény?


Sajnos a képeket nem hagyja feltölteni. :/



2019. ápr. 12. 11:40
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
HCG szintem ma 237 U/L
2019. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok, hát nem lett szerencsém, vetélés lett a vége. Azt a következtetést vontam le, hogy ha vmi nem megfelelő paraméterú, vagy a teszt sem úgy erősödik ahogy kell az nem normális, és nem lesznek csodák. Szerencsére magától kiürült, egy hónap pihi, vitaminok és lehet próbálkozni tovább. Lehet korán mentem orvoshoz, de vhogy éreztem nem jó vmi. Mindenkinek sikeres babavárást
2019. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Fiatallányka ***** válasza:
Nagyon sajnálom ☹️ Mielőbbi testi-lelki felépülést kívánok! És sikeres hónapot mihamarabb! ☺️
2019. ápr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!