Lili980909 kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

2 hete hagytam abba a gyogyszert 1szer voltunk egyutt azota.

2 napja hanyingerem van , sargas folyásom is.

Lehetek terhes ? Vagy csak várom nagyon a babát és bebeszélem?! :D


2019. ápr. 17. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Több sebből vérzik a kérdés...


1., Ha nagyon szeretnétek a babát akkor (főleg ovuláció idején, de ezt egy épp gyógyszert abbahagyó nőnél kb a Jóisten se tudja megmondani mikor van ha van-e egyáltalán...) érdemes 2 NAPONTA nem 2 hetente együtt lenni.


2., Olvass utána a dolgoknak mert nagyon nem vagy tisztában az alapokkal (ha valami csoda folytán rögtön teherebe is estél volna amint leálltál a gyógyszerről, akkor se lehetne semmilyen tüneted még).


3., Ne feszülj rá ennyire a témára, köztudott hogy ez csak hátráltatni fog ha ennyire rástresszelsz.


Szóval a tanácsom:

Legyetek együtt sűrűbben, de leginkább akkor amikor jól esik és kedvetek is van hozzá, ne akard ennyire görcsösen mert olyan "tünetek" sorát fogod magadnak bebeszélni hogy csak na!

Olvasgass a témában, hogy hogyan is működik a nő szervezete/ciklusa és persze magáról a teherbeesés/terhesség-ről is! (Ha 98-as vagy akkor fiatal is vagy, nem én leszek aki megmondja hogy készen álltok-e a babára, de legalább legyél tisztában azzal hogy mi vár rád és a testedre).

Kezdj el folátot szedni.

Ha szeretnéd ovulációs teszttel/hőmérőzéssel figyelheted hogy visszaállt-e egyáltalán normálisan a peteérés (ha ez nem következik be, nem eshetsz teherbe).

2019. ápr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem valószínű. Nem lehet inkabb valamelyik vitamintól van hányingered? Nekem a bérescspptől szokott.


Hányinger 6 hetesen kezdődik leginkább.

2019. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!