Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1héttel ezelött voltam dokinál...

1héttel ezelött voltam dokinál, mert nem jött meg a menstruáciom babát szeretnénk. Ultrahangvizsgálaton látszott kialakulo petezsák . Ma pecsételös vérzésem volt. Mitöl lehet? Ez elöfordulhat az elsö trimeszterben?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, és legtöbbször nincs gond, de én gyógyszert kaptam rá, hogy megmaradjon a babám. Utrogestan a neve. Szerintem a biztonság kedvéért menj be ügyire.
2008. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,


Mindenképpen menj a dokihoz, ne halogasd..Te is kapsz majd gyógyszert, vagy utogestan, vagy dufaston amit szoktak adni a terhesség megtartására..

De ne izgulj, nem lesz baj..

2008. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy próbálj nyugodt maradni, nem kell egyből a legrosszabra gondolni, de azért menj dokihoz mindenképpen, mert ezt nem árt ha orvos is tudja. Én mentem a második terhességemnél, nekem csak barnás pecsételgetésem volt a 10. hét körül, de hála nem volt semmi gond! Biztos nálad sem lesz.
2008. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta a doki hogy sok kismamánál előfordul az elején a pecsételő vérzés. De ha görcsölni kezdenél vagy nagyon vérezni, akkor azonnal menj a dokihoz/korházba/ambulanciára.

Megkérdezhetem hogy teszteltél-e amikor késett, vagy csak dokihoz mentél?

2008. nov. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!