Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátom megujjazott,és én orálisan kényeztettem. Hozzám érintette a péniszét,hozzám “dörgölőzött” vagy hogy mondjam de nem tette be. De utána lehet újra ujjazott,nem emlékszem.. 6 napja meg kellett volna jöjjön,és mindig szokott pár napot késni de ezt már kicsit soknak találom. Tudom jobban kellett volna figyelni a védekezésre,meg hogy felelőtlenek voltunk de nyugtassatok meg hogy ebből nem lehet baba(16 vagyok:/)

2019. máj. 12. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Esélytelen, hogy terhes legyél.
2019. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy az. Jobb?
2019. máj. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Könyörgöm, mondd azt, hogy csak viccelsz! 16 évesen nem lehet valaki ennyire ostoba. Ma, az internet világában, csak annyit kéne tenned, hogy a google-ben utánaolvasol a fogamzásnak, az egész folyamatnak. Nem hiszem el, hogy a mai kamaszok ennyire sötétek, komolyan.
2019. máj. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hogy működnek a dolgok csak megijedtem hogy esetleg előváladék került az ujjára,vagy rám és ugye utána ujjazott.. soknak találom picit ezt a 6 nap késést,de próbálok türelmes lenni
2019. máj. 12. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha soknak találod a 6 nap késést csinálj egy tesztet reggeli első vizeletbol

16 évesen pedig ha már van nemi életed akkor figyelj a védekezésre jobban

Mert így csak parázni fogsz és gondolom nem lenne jó anyuval kezenfogva abortuszra menni

Hiszen kell a szülői aláírás és stb szóval még eltitkolni se tudod ha teherbe esel és kapartatni akarsz

2019. máj. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!