Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 38. ciklusnap, de mensi...

38. ciklusnap, de mensi sehol! A tesztek halvány pozitívak! Volt valaki ilyen helyzetben? A többi lent!

Figyelt kérdés
Április 7.-én volt meg utóljára 20.-án voltunk együtt, 4.-én kellett volna megjönnie, de semmi nem történt! 3.-a óta folyamatosan halvány pozitív tesztjeim vannak, hol halványabb, hol egy kicsivel erősebbek! A beágyazódást éreztem, mert a nemvárt előtt 1,5 napig görcsöltem! Valaki volt már ilyen helyzetben? És ha igen, mi lett a vége!? Orvoshoz 2 hét múlva van időpontom! A normál terhes tüneteken kívül, nincs más tünet! Köszönöm!

2019. máj. 14. 14:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
2019. máj. 15. 20:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem minél hamarabb orvos. Bár ha jól látom ez egy elég vacak one step teszt, vegyél egy jót. Predictor, facelle. Viszont ennyi idő után erősebbnek kellene lennie.
2019. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem One Step az biztos, valami más márkájú.. De mindegyik tesztem ilyen :) Természetesen, ahogy írtam is orvoshoz 2 hét múlva van időpontom!
2019. máj. 16. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!