Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van terhességre esély vagy...

Van terhességre esély vagy valami más lenne esetleg? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
6napja késik a menszeszem, 29 napos szokott lenni a ciklusom általában. Max 1-2napot késik, de múltkor pl 1nappal előtte jött meg. Mikor meg kellett volna jönnie olyan mindjárt megjön érzésem volt és ez azóta is tart. Pici barnazas volt de azóta semmi. Bal oldalt néha picit szúr de hamar elmúlik. Ami fura hogy mielőtt megjön a mellem mindig majd leszakad de most semmi, nem faj nem szúr.. barátom szerint csak küszködik a menszeszem de szerintem ez más. Ennyit nem késett. Ittam citromlevet egy fel pohárral szombaton mert egy napot akartam hogy kedden mivel esküvőn voltam, de csak egy napot szokott kesni( máskor is használtam már ezt a technikát onnan tudom) tesztet jovoheten akarok venni ha addig nem jönne meg..

2019. máj. 18. 21:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Már két pozitív teszt!:) hamarosan megyek orvoshoz de szerintem tuti baby 😄🙏🏻
2019. máj. 27. 22:29
 12/15 anonim ***** válasza:
Gratulálok!😊
2019. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom!😊

Ma is csináltam egy másik fajtát amire rá kell pisilni. Egy perc után már szépen látszott a második csik❤️

2019. máj. 28. 14:59
 14/15 anonim ***** válasza:
De jó :) gratulálok !
2019. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom!:) kedden megyek dokihoz remelem csak jót tud majd mondani
2019. máj. 31. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!