Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kell érteni az alatt ha...

Mit kell érteni az alatt ha valaki azt mondja 'véletlenül' csuszott be a baba?

Figyelt kérdés
Sose értettem hogy lehetseges ez... Nem a kiszakadt óvszer témára gondolok, mert akkor varhato a baba, viszont van amikor tenyleg teljesen meglepi mind 2 felet a pozitiv teszt. Tehat hogy lehet veletlenul???? Nem veszi ki idoben a pasi? Miert nem?????

2019. máj. 21. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem tervezett teherbeesés. Lehet, hogy kiveszi a pasi, csak mielőtt elélvezne néhány sperma kijön, stb. ezer oka lehet.
2019. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy ismerősöm spirál mellett lett terhes. A spirál a méhlepényben volt.
2019. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

A húgom pl nem szakadt (vagy legalábbid nem vették észre) óvszer mellett lett terhes. Az pl meglepi.

Vagy ha valaki gyógyszert szed, spirálozik, és úgy lesz terhes.


De nagy általánosságban ezt a becsúszott kifejezést használják minden nem tervezett terhességre, legyen szó megszakításos védekezésről vagy szakadt óvszerről. Ez nem a védekezés milyenségére utal, csak hogy még nem akartak gyereket és úgy jött. Becsúszott.

2019. máj. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Mintha én kérdezném, nálam nagyobb hitetlen nem volt ezzel kapcsolatban. Mert mennyire ostoba lehet a mai világban aki teherbe esik.

Erre mit ad isten az vagyok, ez a karma?

Szerettünk volna egy kistesót, próbálkoztunk 3hónapot, amikor a férjem kapott egy jobb állás ajánlatot, de ez költözéssel jár. Így el akartuk tolni a babaprojektet. El is kezdtem szedni a fogamzásgátót, csak éppen meg voltam győződve, hogy biztosan mind ugyan olyan azonnali hatóidővel. Hát nem... Ez pont nem olyan volt. Késett 3napot gyönyörű erős pozitívat teszteltem. :)

2019. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Barátnőm spirál mellett lett terhes ikrekkel.



Azt jó, ha mindeki tudja, hogy 100%-os védelem nincs, csak 96-98%-os rátajuk van ezeknek a védekezési szereknek. (sok óvszerre is ráírják)

Tabletta meg pl. már nem hat úgy, ha mondjuk van egy jó kis 2 napos gyomros vírusod amikor szeded. De amúgy az sem 100% ha minden rendben amikor szeded.

2019. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a becsúszott kifejezést arra értem, amikor védekezés mellett lesz valaki terhes. (Mindegy milyen, akár hibás védekezés)

Ellenben már arra is használják, amikor nem gondolják, hogy ilyen hamar összejöhet védekezés nélkül. Tehát nem védekznek, terhes lesz a nő és csodálkoznak. Szerintem ez a szó helytelen használata.

2019. máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Sogornom fogamzasgatlot akart íratni. Alapos orvoshoz került, aki rendesen kivizsgalta, majd azt mondta, hogy nincs esélye természetes módon teherbe esni. Pár hét múlva szul
2019. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Pl. A harmadik gyerek nekünk is becsúszott😊 korábbi méhen kívüli miatt, 1 petevezetővel, közel a 40-hez, rendes 28 napos ciklus mellett úgy gondoltunk, hogy a 8-ik napon még nincs peteérésem, úgyhogy mehet a dolog, aztán mégis, egyszeri alkalom volt és hát így is sikerült😊
2019. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valaki meg tudja mondani, miért lettem lepontozva??? Utolsó válaszoló vagyok
2019. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hat sokan nem gondoljak, hogy ez ilyen “egyszeru”. Kockaztatnak, mert buli meg egyszeri alkalombol ugyse stb. Aztan van hogy megis 🙂 de van aki meg beleesik a hibaszazalekba.
2019. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!