Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhattak a tünetek?

Mire utalhattak a tünetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 29-re (nem várom) viszont 2 napja nagyon feszültek a melleim,görcsölt a hasam és tejszerű,fehér folyásom volt (még van is). A görcsök és a mellfeszülés elmútak. Annyira reménykedem,hogy baba legyen a dologban,viszont a tesztek nem mutattak eddig semmit,és kifejezett terhességi tüneteim sincsenek. Annyi h néha néha beleszúr a hasamba. Van aki volt már ugyanígy? Meg fog jönni,azért görcsöltem ilyen korán? Tudom,hogy ezt így előre nem lehet megmondani,csak kíváncsi vagyok más is volt e már hasonló helyzetben.
2019. máj. 24. 07:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
5 nappal a nemvárt előtt persze hogy negatív a teszt, nem is értem mit vártál. Várd meg a nemvárt napját, előbb mi se fogjuk megmondani hogy terhes vagy e.
2019. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
1 es vagyok még hozzátenném, a premens előjelek és a terhesség előjelei ugyanazok, nem lehet megkülönböztetni. A legelső tünet, hogy kimarad a vérzés!
2019. máj. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén én se tudom :D buta vagyok tudom,de a teszte rá van írva,hogy akár az esetleges elmaradás előtt 6 nappal mutat eredményt,talán ezért reménykedtem...
2019. máj. 24. 07:41
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Annak ne higgy, csak reklám, hogy minél több tesztet megvegyél. Persze van akinek kimutatja, akinek az átlagosnál több hcg-je van. de a helyedben várnék öt napot. Szerencsétlen még csak most ágyazódik be, ha beágyazódik.
2019. máj. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor megpróbálok türelemmel várni,hátha nem jön meg. :)
2019. máj. 24. 07:51
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Nincs mit, drukkolok, hogy pozi legyen!
2019. máj. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Várd meg a nemvárt napját a teszteléssel, ha negatív, de még mindig nem jön meg, akkor tesztelj kétnaponta.
2019. máj. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. máj. 24. 08:16
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Az egy méretes átverés, hogy 6 nappal előbb kimutatja. Ha részletesen elolvasod a tájékoztatót, akkor ki is derül, h az a 6 nap tkp csak 4, és 4 nappal a mensi előtt valami 40 százalék esélye van kimutatni. Baromság.


A terhestünetek meg csak később jönnek úgyis.

2019. máj. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%
Barátnőmnek kimutatta 5 nappal mensi előtt és nem is lett neki halvány.Nekem egy kevésbé érzékeny 3 nappal mensi előtt mutatta délutáni pisiből.Szoval nem annyira kamu az.
2019. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!