Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhattak a tünetek?

Mire utalhattak a tünetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 29-re (nem várom) viszont 2 napja nagyon feszültek a melleim,görcsölt a hasam és tejszerű,fehér folyásom volt (még van is). A görcsök és a mellfeszülés elmútak. Annyira reménykedem,hogy baba legyen a dologban,viszont a tesztek nem mutattak eddig semmit,és kifejezett terhességi tüneteim sincsenek. Annyi h néha néha beleszúr a hasamba. Van aki volt már ugyanígy? Meg fog jönni,azért görcsöltem ilyen korán? Tudom,hogy ezt így előre nem lehet megmondani,csak kíváncsi vagyok más is volt e már hasonló helyzetben.
2019. máj. 24. 07:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem mondtam, hogy semmit nem mutat, 10 terhes nőből nagyjából háromnak mutatja ki mensi előtt 4 nappal. Pontos arányok a dobozon vannak.
2019. máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

én 27-re nemvárom, nagyon szorítok neked, hasonló érzéseim vannak a tünetek arra utalnak, hogy vagy megjön vagy nem

de az biztos :) ne haragudj, de várni kell

2019. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszi szépen! :) én is szorítok neked! Tudom,várni kell,csak utálok várni :D
2019. máj. 24. 18:07
 14/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma nem érzek semmit,annyi h picit érzékenyek a melleim ha hozzájuk érek,de nem vészes. Két nap múlva (nem) kéne neki megjönnie de nagyon félek,hogy nincs semmi mert már éreznem kellene valamit nem?
2019. máj. 27. 07:25
 15/20 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmit nem kell érezned, terhes tünetek csak később jelentkeznek.

Szorítok!

2019. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Miután kommenteltem teszteltem kettőt Predictor Early-vel és mind a kettőn megjelent egy halvány második csík is :) Mutattam a háziorvosomnak,mert pont ma voltam nála,azt mondta ez egyértelmű pozitív,de azért elküld laborba. Kicsit félve de örülök :)
2019. máj. 27. 16:08
 17/20 A kérdező kommentje:

[link]

Elég gyatra,élőben jobban látszanak

2019. máj. 27. 16:12
 18/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Ezek bizony pozitív tesztek.
2019. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az egyiken én is látom, gratula :)
2019. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

[link]

A tegnapi vizeletből csináltam,ez még egyértelműbb. Nagyon boldog vagyok! :)

Köszönöm a gratulációkat!

2019. máj. 29. 06:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!