Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én 10 hetesen elveszitettem a...

Én 10 hetesen elveszitettem a babómat, mert elhalt a méhembe.17 éves koromban mesterségesen inditották meg a menzimet, akkor Bromocriptint és Norprolacot szedtem! Lehetséges lehet a feltevésem?

Figyelt kérdés
A babum nem volt kifejledve sem, és én a progeszteron hormonra gyanakodom, hogy nem volt elegendő a szervezetembe. Nem Ő volt az első babám akit elveszitettem, az első baba megtermékenyült, csak nem tapadt meg rendesen. Lehetséges az hogy a korábbi kezelések miatt vetéltem el?gendő a szervezetembe!
2008. nov. 12. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon sajnálom! :(

Azt nem tudom neked megmondani, hogy lehet-e az előző kezelések miatt, de a barátnőmnek hasonló tünetei voltak.

Több terhessége sem tudott megtapadni. Neki a barátcserje kapszula segített! Ez a progeszteront növeli, ill. egyensúlyba hozza. Most én is ezt szedem, miután nekem a túl sok férfi nemi hormont kell leküzdenem. Eddig csak pozitív hatásokról tudok beszámolni! Higgy magadban! Ha azt gondolod, hogy ez lehet a gubanc tegyél ellen! Senki nem tudhatja nálad jobban! Sok sikert!!

2008. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb terhes leszel,az elhalt magzatot kell,hogy mondjad,kapni fogsz egy hormon tartalmu gyogyszert.Én is igy jártam,Duphastont kaptam.De kérhetsz az orvosodtol hormonokra vérvételt,elmondod az eddigi problémáidat és hogy gyermeket szeretnétek.Sok sikert.21hetes km
2008. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is szerintem csináltass egy teljes vérvételt, ahol véralvadási faktorokat is néznek (a házidokid tudni fogja).Ha itt minden oké, nem tudom szedsz-e valamilyen terhesvitamint? Én a Gravidát szedem, totál bevált. A barátcsrje pedig tényleg jó. Nekem eddig 31-32 naposak voltak a ciklusaim, most 28 naposak. A peteérésem a 17-19.napokon volt, most a 13-14-en. Rendbehozza a hormonháztartást. Ha sikerül teherbe esned egyből menj dokihoz és kérj progeszteron tartalmú gyógyszert. Sok sikert!

2008. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!