Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap este halvány pozitívat...

Tegnap este halvány pozitívat teszteltem. Reggel pedig negatívat. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Ugyan az a teszt volt. Tüneteim továbbra is vannak.
2019. jún. 11. 12:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg késik! Felesleges addig tesztelgetni, mert ez a vége.
2019. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%

hát ez mindkettő negatív

:\ sajnálom

2019. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

De rosszindulatúak vagytok :D Persze, ti biztos jobban tudjátok mit érzek mint én.. Igen terhestünet: szagérzékeny vagyok, fájnak a cicijeim, tegnap este óta hányingerem van. Bármilyen hihetetlen TERHES vagyok. Vettem a patikába 10-es tesztet, nem pisiltem két órája és lám pozitív!

Ha erre is rámondjátok hogy szellemcsík, menjetek szemészhez :D

[link]

2019. jún. 11. 15:24
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

jóóóó, nyugi-nyugi angyalom,megértettük hogy,terhes vagy :D

Csak azt nem értem akkor minek kérdezősködsz itt? :D

egyből tesztet kellett volna venni,nem itt kérdezgetni,hogy" Ez hogy lehet " :D

2019. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
hát pontozzatok le, de az első képen a felső tényleg pozitív :D elég halvány, de látszik, hogy van ott valami :)
2019. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tízes, vigyázz, mert a múltkor itt le lettem hülyézve, mert szerintem a 11. dpon nem lehetnek terhes tünetek.


A felső halvány pozi szerintem, az alsó érdekes. Milyen márkájú teszt?

2019. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem kell lehülyézni senkit. 9.dpo-n azon kaptam magam a munkahelyen, hogy ki kell nyitnom az ablakot (novemberben)mert úgy ereztem mintha maratont futottam volna, plusz éreztem, hogy másképp feszül a mellem, mint menzesz előtt. Hazafelé beugrottam tesztet venni és meg akkor délután megcsináltam. Nagyon halványan, de pozitív lett. Érzi az ember ha van odabent valaki :)
2019. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17-es igen így van, van aki egyből megérzi. A legtöbb okos kommentelőnek még gyereke sincs azt se tudja miről beszélnek, csak azt írják amit olvasnak valahol. Vagy nem ismerik annyira a testüket, hogy felismerjék. Amint hcg van a szervezetben tünetek is vannak.
2019. jún. 12. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!