Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Ha a kórházban minden vizsgálatom jó, a Baba szépen fejlődik, miért van " Fenyegető vetélés" a diagnózis?

Ma délután enyhe görcsök jelentkeztek, némi barna váladékkal. Gyorsan lementunk a kórházba, azt mondták minden tökéletes, semmit sem látni, a baba szépen fejlődik. ( 7 hetes)... Akkor miért írták rá a fenyegető vetélést?!

Keress kérdéseket hasonló témákban: terhesség, baba, tünet

jún. 11. 19:40  Privát üzenet  

A válaszok
Mert görcsölsz és vérzel. Ez bajt jelenthet. Normál esetben nem vérzik terhesen az ember.

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont jún. 11. 19:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De pont ezt mondta, hogy még belefér,es minden jó, nyugodjak meg.

# 2/8Időpont jún. 11. 19:46 Privát üzenet
Van a problémamentes 7 hetes terhes és van, akinél vmi gond jelentkezik, pl vérzés, ami veszelyes lehet a terhességre, ezért az ő kódjuk a fenyegető vetélés. Ez nem vetélést jelent, de az esélye nálad nagyobb mint egy nem vérző kismamánál. Azt mégsem írhatja a papirodra, hogy nincs panasz, tünet, veszely hiszen vérzel. Szerencsére csak kicsit es valószínűleg nem is lesz baj, de ettől még rá kell írnia a diagnózist. Miért probléma ez?

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jún. 11. 19:54 Privát üzenet
Barnázásnál ezt írják a papírra. Neki fel kell tüntetni hogy probléma van és orvosi nyelven ez a fenyegető vetélés. Sok pihenés és sok helyen progeszteront is adnak.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jún. 11. 20:03 Privát üzenet
Nekem a munkaköröm miatt írtak ilyet a papírra, mert egyáltalán nem dolgozhatok terhesen. Indokként írták a fenyegető vetélést. De gondolom mindenkinek más miatt.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jún. 11. 20:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is tappenzen vagyok, de nem emiatt, más korábbi egészségügyi dolog miatt.

# 6/8Időpont jún. 11. 20:30 Privát üzenet
A görcs és a vérzés miatt lett a diagnózisod fenyegető vetélés. Merthogy alapvetően nem szoktak vérezni meg görcsölni terhesen.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jún. 11. 20:38 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Mi a barnázás oka?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jún. 12. 07:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lenne szíves megmondani valaki, hogy mit jelent a következő diagnózis?
Mit jelenthet ez a nőgyógyászati lelet? Lekerekített gravid jell. vaskosabb uterus szabad körny. Az uterus 50mm-es vastag benne GS 10mm-es megállapított diagnózis: amenorrhoea,...
Ma voltam uh n 12+5 vagyok. Azt mondtak minden rendben. Diagnózis :fenyegető vetélés. Mi ez?
18. heti vetélésem szövettani diagnózisa: Thrombosis a deciduában, heveny lobos beszűrődés az intervillosus térben, a bolyhokban valamint a deciduában. Ez mit jelent, ha valaki...
Terhes vagyok és az áll az első lelet papíromon a Diagnózis (ok) alatt hogy Fenyegető vetélés! Meg ijeszt! Miért írták oda ha az orvos nekem azt mondta mindent rendben lát?
19. heti uh. Papíromon a diagnózis a fenyegető vetélés. Nektek volt ilyen?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!