Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor lehetek terhes?

Most akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne, hogy mielőtt megjött volna, azelőtt egy nappal lefeküdtem párommal. A gond csak az hogy közben a gumi elszakadt, de utána nem volt semmi, és nem is élvezett el. Utána reggel meg is jött a menszesz. Mi a véleményetek? Ez történt három napja, és ezen stresszelek picit.

Légyszives mellőzzétek a "nagyon felelőtlen", "hú de bénák vagytok" szöveget. Kicsi volt a gumi, nem tudtunk mit csinálni. Nem mondom hogy tapasztalatlan vagyok a témában, de ugye az előváladéktól is lehet terhes, na és itt a gond hogy nemtudom volt e. Esemény utáni meg már késő, meg nem is nagyon akartam volna. Kérlek valami tanácsot adjatok, köszönöm.



2019. jún. 12. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsi a valószínűsége

Másnap megjött

Ha minden jó akkor két héttel menzesz előtt kell peteeresednek lennie, +- nem tudom hány naposak a ciklusaid

Ne idegeskedj , ha parazol bő két hét múlva reggeli vizeletből tesztelj

De nem hiszem h gond lesz :)

2019. jún. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előváladéktól is teherbe lehet esni, de egyébként én nem hiszem, hogy bármi ilyesmi történt volna. Megjött, azzal ki is megy minden. 😀
2019. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!