Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges terhesség?

Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
Április 10-én volt utoljára menstruációm, majd a várt előtt 1-2 nappal erős alhasi görcsel élénk piros vérzésem volt ami el is múlt és utana 2 napig nagyon kevés barnázásom volt, rá egy hétre elmentem dokihoz aki megvizsgalt és megultrahangozott. Azt mondta terhességre nem lát eselyt a mehnyaálkahártyából adodoan de ha 2 hét mulva se jönne meg végezzek tesztet, orvos utan csinaltam egy tesztet, másfél hét mulva és két het mulva is csináltam, mind a három negatív lett, melleim érzékenyek de van hogy elmúllik és alig lehet erezni a fajdalmat, szokasos feherfolyásom is megvolt menstruacio elott olyan 2 héttel . Most szombatra kellene jonnie a kovetkezo menstruacionak, van esély terhességre?

2019. jún. 12. 17:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
A beágyazódási vérzés csak egy legenda. Túl sok netes oldalt olvasol. Hidd már el, hogy nem vagy terhes, és ne vitatkozz. Elvileg kérdést tettél fel, amire helyes választ vársz, és nem megerősítést a butaságnak.
2019. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A 9-es válaszoló vagyok.

Így meg végképp nem értem, azt írtad hogy márciusban volt rendszertelen majd áprilisban megjött és utána késett hetet? Mert ha ez így van a márciusi együttlétből biztosan nem vagy terhes. A 3 hetes késés után ha megjött, és feltételezem hogy igen akkor nem vagy terhes.

2019. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Illetve a teszt is mutathat pozitiv esetén negatívat"


Édes istenem... A teszt vagy pozitív, vagy negatív. Szerintem amit te akartál írni, az az, hogy terhesség esetén mutathat negatívat. Igen, ha túl korán tesztel valaki, de ez a te esetedben nem áll fenn. Nem vagy terhes, fogadd el! Javaslom, hogy amíg tervezitek a következőt, vegyél egy könyvet a kezedbe és olvass, hogy megtanulj fogalmazni és szöveget értelmezni.

2019. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Tudna valaki nekem is segiteni? Április 17-en voltunk együtt a barátommal a végére nem védekeztünk. Április 23 nekem rendesen megjött 5 napot tartott S bőven volt vérzésem.Azóta fájt a hasam két oldalt és mellem. De nem hánytam semmi más tünet nincs. Az alhasam is félidőben fájt a két menstruáció között. Csináltam 2 tesztet mind a kettő negatív lett. Nem élvezett belém időben kivette. Mennyi az esély rá?
2019. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Utolsó vagyok szerdán csináltam a második tesztet ami negativ lett és az elsőt pedig május 31 az is negativ lett s áprilisban nekem rendesen megjött májusban is csak már a 4 nap alig volt.Mennyi az esélyem a babára?
2019. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyi, negatívak a tesztjeid és meg is jött.
2019. jún. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
2 hónap telt el azóta hogy együtt voltunk utoljára S tegnap kellett volna megjonnie a naptár szerint de nem jött meg. Lehet azért mert parazok attól hogy terhes lehetek?
2019. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!