Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A rózsaszín - barnás folyás...

A rózsaszín - barnás folyás vetélés jele?

Figyelt kérdés
Május 31-én múlt el a menstruációm, és június 11-én újra elkezdtem pecsételni,rózsaszín - barnás színűt,talán darabos is (bocsi). 9-én utaztunk Egyiptomba (jelenleg is itt vagyunk ezért itt kérdezem, és nem orvoshoz megyek). Nincs komoly fájdalmam, néha-néha csak szúr egyet,a vérzés nem kevés de nem is sok, viszont már harmadik napja. Tegnap reggel megjelent a hányinger is és természetesen a hasmenés is. Valaki járt e már így és kezdjek e el ketsegbeesni?

2019. jún. 14. 07:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem próbálj meg egy tesztet nincs veszteni valód
2019. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Már miért lenne terhesség jele a rendellenes vérzés?

Hormonprobléma, gyulladás, méhszájseb stb stb. Miért pont terhesség?

2019. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem attól lett fájdalommentes a rögtön első hónapban jó pár év után a menzeszem, hogy elkezdtem jódozott sót fogyasztani (pedig elvileg rendben a pajzsmirigyem) meg cinket és B-vitamint (nem tudom, melyik használt). Próbálkozástól sok nőnek felborul a ciklusa - olvass utána, nagyon sok ilyen kérdés volt már itt, hogy tuti vetélnek, mert most másmilyen lett, ami eddig sose volt.
2019. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyiptomban mindenki fosik és hány egyszer legalább, mert nem vagyunk hozzá szokva az ottani baktériumokhoz. Valószínűleg el is kaptál mellé valamit hüvelyi fertőzést. Nem gondolnám, hogy terhesség lenne,de persze sosem kizárt
2019. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!