Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetséges, hogy baba van...

Az lehetséges, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Az lehetséges hogy (szombat éjjel) l 1 óra körül szexeltem a párommal , de sajnos gumi nélkül. Igen, tudjuk... Ma mentem esemény utáni tabiért, de elküldtek , hogy jojjek vissza hétfőn...

Annyit hozza kell tennem, hogy ittam tegnap alkoholt. És fura volt egész nap a hasam. És most elkapott a hányinger és hánytam. De egy nap alatt nem tud beágyazódni... lehet a bortól. Pluszba a hasam alja kemény.

Mi a véleményetek?

Esélytelen, hogy egy nála alatt be tudna agyazodni..



2019. jún. 15. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vagy ha igen akkor nem abbolaz egyuttletbol amit emlitettel. Valoszinu csak a meleg meg az alkohol csapta szet a gyomrod.
2019. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Magyarul már egy hete volt az aktus? Ma van szombat..hát akkor már hiába mész esemény utaniért... Vagy pénteket akartál írni? A hétfő akkor is kicsit késő lesz. Minél több nap telik el, annál kevesebb a valószínűsége hogy hasson.

Ha peteérés környékén voltál akkor reménykedj...

2019. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor melyik szombaton volt?

Mert ha egy hete, akkor ennyi idő alatt még nem derül ki a terhesség.

A hányinger hányás a terhesség 6. hetétől szokott jelentkezni.

A hasad keménysége valószínűleg az alkoholtól van, fel vagy puffadva.

Védekezzetek, ha nem akarsz idő előtt leborjazni!

Ha nem tudsz semmit a teherbeesésről, gúglizz rá a neten, hogy hogyan, miképp történik, mert nagyon alul vagy művelve.

2019. jún. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hànyadikán volt az aktus? Akkor az egy alkalommal nem védekeztetek, vagy volt “jaj , most berakom gumi nèlkül, majd kiveszem idôben-védekezès” is? Mikor volt utoljára menstruációd?
2019. jún. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Péntekről szombatra éjjel volt gondolom



Hát ha ez épp olyan hónap és időpont. Hogy terhes lesznnél, jó eséllyel az esemény utáni sem akadályozza meg



A rosszullétek mástól vannak

Azok leghamarabb 10-14 nap múlva jelentkeznek

2 hét múlva tesztelj

2019. jún. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza az ügyeletre, hétfő késő lesz.


A hányinger a bortól van.

2019. jún. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nyilvánvalóan 2019.06.15-én éjjel 1 óra környékén történt.

Peteérésem nem hiszem, hogy volt. 10-én voltam a legtermékenyebb . Előtte 3-4 nappal csekély eséllyel (6-10.e), és 10.-e után 2 nap ami még kisebb eséllyel lehetséges. És 15-én éjjel volt az aktus. Igy valószínű, hogy akkor nem sok esély van rá. Nyilván lehet spontán peteérés, de szintén csekély eséllyel!

Igazából csak a biztonság kedvéért szerettem volna felíratni. Mert nem élvezett belém , de agyalós, ideges típus vagyok. Párom is mondta, hogy nem történt semmi, de ha ettől megnyugszom akkor nyugodtan.

2019. jún. 16. 07:36
 8/11 A kérdező kommentje:
Mensim 2019.05.25-29-ig volt. De olyan 32 napot számoljon rá mindenki. Az alkalmazás egész jól szokta írni. :)
2019. jún. 16. 07:37
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
😂😂😂Jaaaj istenem de fájdalmasak már ezek a kérdések.Igen egyik nap szexelsz a másik nap már terhes tüneted van a harmadik nap megszülsz.😅
2019. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na ne. Tényleg? Idióta
2019. jún. 16. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!