Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi idő után használt...

Kinek mennyi idő után használt a Clostilbegyt tabletta?

Figyelt kérdés
A párommal voltunk kivizsgáláson, mindkettőnknél rendben talált az orvos mindent. Clostilbegyt-et kaptam hogy kicsit felturbózzuk a peteérésemet, a 3.naptól kellett szednem napi 2*1et és a 11.napon vissza rendelt uh-ra, ahol a jobb oldalon látott 3 db érett tüszőt, egy 20mm, egy 22 mm és egy 21 mm-est. Azt mondta másnap estétől lehet próbálkozni. Amit mi meg is tettünk. :) szerintetek mennyi esély van rá, hogy elsőre megfogan a baba? Még 3 napom van hogy ne jöjjön meg

2019. jún. 24. 06:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem hasznalt mivel nem voltak peteeressel kapcsolatos problemaim. Nekem is csak fel akarta javitani a doki a peteerest, de tok feleslegesen tette mivel mas volt a baj csak trehanyul vizsgaltak ki es akkor még nem tudtuk, hogy mi lesz a megoldas.
2019. jún. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Végülis mi volt a probléma?
2019. jún. 24. 07:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Én pajzsmirigy alulműködéses, IR-es vagyok, ha nincs kezelve, nincs peteérésem. Gyógyszeres kezelés (Letrox, Merckformin + diéta, fogyás, sport) végre lett peteérésem, de "gyenge" alacsony progeszteronnal, pecsételéésel. Én erre kaptam még Clostilbegytet, szintén azért, hogy "erősebb" legyen a peteérés. Kétszer lettem terhes első Clostys hónapban, egyszert egy babával, másodszorra kétpetéjű ikrekkel.


Esélyt, százalékot nem tudok mondani neked, ha megreped mind a három tüsző, akkor nyilván több a matematikai esély, mintha csak egy érne.

2019. jún. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nálunk minden rendben van, meddőségi központban voltunk, voltam uh-n, vérvételen 2-szer, aztán a gyógyszer után ismét uh,most reménykedünk.
2019. jún. 24. 07:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi az esélye nem tudom, nekem a második clostilbegytes hónapban sikerült a baba, egy domináns érett tüszővel
2019. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok 😊
2019. jún. 24. 08:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első babánál az első hónapban, a második babánál a második hónapban. Sok sikert
2019. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 reméljük sikerrel járunk. Neked is viszont gratulálok!
2019. jún. 24. 09:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindkétszer második hónapban sikerült, nálam is minden rendben volt, ugyanúgy peteérés javítására kaptam, de én 5-9. napokon szedtem napi 1x
2019. jún. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én a 3.naptól szedtem a 7.napig,napi 2*1szemet,mert rövid a ciklusom. Aztán vissza kellett mennem uh-ra a 11.napon. Szépen hatott a gyógyszer, de 3 receptet kaptam, ha az első nem hozna eredményt. Köszönöm mindenkinek a válaszokat, jó ilyen pozitív dolgokat olvasni. 😊
2019. jún. 25. 06:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!