Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi idő után használt...

Kinek mennyi idő után használt a Clostilbegyt tabletta?

Figyelt kérdés
A párommal voltunk kivizsgáláson, mindkettőnknél rendben talált az orvos mindent. Clostilbegyt-et kaptam hogy kicsit felturbózzuk a peteérésemet, a 3.naptól kellett szednem napi 2*1et és a 11.napon vissza rendelt uh-ra, ahol a jobb oldalon látott 3 db érett tüszőt, egy 20mm, egy 22 mm és egy 21 mm-est. Azt mondta másnap estétől lehet próbálkozni. Amit mi meg is tettünk. :) szerintetek mennyi esély van rá, hogy elsőre megfogan a baba? Még 3 napom van hogy ne jöjjön meg

2019. jún. 24. 06:54
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia,

Nem tudom, aktualis-e meg a kerdesed, ee leirom a tortenetemet. Nekem az elso honapban osszejott, vagyis elotte szedtem 1 szemet magamtol, de akkor nem is nagyon probalkoztunk.


Bemasolom, amit mashova irtam:


Sziasztok,


Az elso honapban 1-1 szemet szedtem 5 napon keresztul a 3-7.napokon magamtol, a 2.-ban 2-2 szemet 5 napon keresztul a 2-6.napokon orvos javaslatara. Ossze is jott a baba a 2.honapban.:-) Masodik gyermekunk lesz.

A ciklusaim rendszeresek, 28 naposak. A10. napon voltam a nogyogyasznal Ultrahangos nyomonkovetesen. A peteerest ezutan LH teszttel kellett nyomonkovetnem, ami a 2. honapban nem jelzett pozitivat, meg is volt peteeresem, (ez a 2 szemnyi Closty eleg eros peteerest hozott nalam, ereztem napokon keresztul. Az orvos szerint nem mindig mutatja ki az LH teszt a peteerest, ezert 12orankent erdemesebb nezni.)

A peteeres utan egybol el kellett kezdenem az Utrogestant, napi 3-at, amit a 10. hetig folytatnom kell.

Amit ezen kivul tettem: A peteeresig cickafark teat ittam ehgyomorra, majd a peteeres utan ezt levaltott ugye az Utrogestan kupra. Palastfu teat nem ittam, mert az Utrogestanban meg tobb a progesterone. Vitaminok, amiket szedtem honapokkal elotte: D (8000NE), E (400Iu), szelen (pajzsmirigy miatt), folsav (napi 1), omega3 (a hatoanyag-tartalomra nem emlekszem - napi 2 szem egy hatekonyabb fajtabol). Letrox 50-et szedtem enyhe pajzsmirigy alulmukodesre. Az IR gyanura myo-inositol port szedtem, ami szepen karbantartotta az inzulinomat. Korabban Meforalt kapta, de az ketszeresere emelte a 120perces ertekemet, es belgyulladasom lett tole.

Szerintem nem igaz, hogy nem segit a Closty. Altalanossagban segit. Akiknek nem, ott komplexebb dolog allhat a hatterben.

2019. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Azonnal sikerült vele a baba, holott előtte évekig hiába próbálkoztunk!
2021. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!