Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nagynak látom a hasam de mégis megjött. Nem olyan nagy ilyen normális csak eddig nekem lapos volt, bár mostanában eléggé sokmindent kezdtem el enni. Eddig is tény viszont van rá esély hogy felborulhatott egy bizonyos dolog miatt a hormonális rendem(szüzesség elvesztése)

Előre köszönöm a válaszokat



2019. jún. 30. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Meddig is tart a nyári szünet?
2019. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jó kaphatok esetleg normális választ? Azt nem írtam bocsánat nem gondoltam hogy ezt mindenképp le kell írnom. 😐

Egyébként nem mindenki olyan fiatalon veszti el.

2019. jún. 30. 23:13
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt egyébként még hozzá tenném, hogy történt egy kis baleset de utána egyből vettem be 2-3 órával később( vagy annyi se) eseményutáni tablettát. Úgy tudom az is megtudja zavarni a hormonokat. Lehet valami köze? Rendes a vérzés csak annyi kevesebb egy kicsivel bár nem mindig olyan sok csak az a jellemzőbb. Meg egyébként menstruáció alatt a has megkeményedik egy kicsit?
2019. jún. 30. 23:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Menstruálsz, esemény utáni vettél be nem vagy terhes.

Egyébként menstruáltál már egyáltalán, hogy nem tudod, hogy keményebb a te hasad vagy sem közben?

2019. jún. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mert eddig nem nagyon figyeltem meg. Meg mondom az is helezavart hogy híztam mert eddig úgy ahogy keményebbnek tűnt de most ez kicsit másnak tűnik. De akkor ha minden igaz nem vagyok. Köszönöm szépen
2019. jún. 30. 23:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul értelmeztem a kérdést. 😅 Persze, igen már egy ideje 1-2 éve kb. Csak mint írtam nem figyeltem meg eddig úgy igazán.
2019. jún. 30. 23:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted, ha terhes vagy, kb. mikor kezd el nőni a hasad? :D Megsúgom, hogy első babánál nekem félidős terhesen még semmi nem látszott. Láttál már terhes nőt?

Jézusereje!

2019. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nwm terhes vagy csak dagadt,és nagyon nagyon buta.
2019. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes. Nyugodj meg. Teljesen túl stresszeled magadat! Azért nem ilyen egyszerű egy babát összehozni.


[link]

2019. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Csak mert ha annyira, félsz nyugodtan beszélhetünk Facebookon és megnyugtatlak:)

18/L

2019. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!