Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
1 honapja hagytam abba a fogamzásgátlot. (Tri-regol). Miután abba hagytam rá 3 napra megvonásos vérzésem volt barnás folyás 5 napig. Utána elkezdtünk probálkozni a párommal. Ma kellet volna megjönnie a menstruáciomnak Tüneteim: mellbimbo fájás,fejfájás,álmosság. 1 hete kb minden reggel megfájul a hasam 1-2percet. Napközbe a derekam. S néha benyilal. Tegnapelöttöl náthàs vagyok. Tehát azt se tudom mi bajom :-)) tegnap szakadott le a derekam de ma már nem fáj. Ma reggel kiváncsiságbol teszteltem egyett negativ. Reménytelen vagyok. :'(
2019. júl. 1. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

'1 honapja hagytam abba' gondolom vissza kell állnia a szervezetednek.


Hát ez elég kevés idő a próbálkozásra, nem tudom miért lennél reménytelen...

2019. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ezek a tünetek a megfázástól kezdve bármire elmondhatóak.

Ha régóta szedted a fgátlót, simán lehet, hogy 1 hónap alatt még ki sem ürült rendesen belőled.

Ameddig normálisan nem áll vissza a ciklusod, addig szerintem termékeny napokat és peteérést is lutri számolni, nemhogy már rögtön babát remélni.

2019. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A megvonásos vérzés barna folyásból állt?
2019. júl. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen barnás. De épp egy kicsi látszott a tisztaságin. 3 honapot szedtem :)
2019. júl. 1. 10:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Az nem túl normális....
2019. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Olvastam is erről az interneten hogy elöfordulhat barnázás fogamzásgátlo elhagyása után. És a nőgyogyászom is mondta akkor hogy ez megvonásos vérzés volt.
2019. júl. 1. 11:09
 7/15 A kérdező kommentje:
Valaki még volt hasonló helyzetbe?
2019. júl. 1. 11:18
 8/15 anonim ***** válasza:

És akkor most idejöttél nyafizni meg világvégét játszani, hogy nem jött össze első hónapban a baba? Tudod mennyien várnak rá éveket? Mégse jönnek ide sajnáltatni magukat.


A szervezetednek vissza kell állni, a TriRegol különben is lórúgásnyi hormont tartalmaz. Meg a leírásból nem derül ki, de feltételszem, hogy még nem jött meg. Addig meg tkp bármi lehet.

2019. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg reménytelen vagy. Agyilag.
2019. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én arra értettem a reménytelenséget hogy vajon ennyire ferborulhatak a hormonjaim s mi tévő legyek? S tanácsot kértem nem lenézést.. de valaki mindig kerül aki nem szivből segit hanem csak leszolja a másikat... és amèg az ember nem tudja mi van a másik ember hátta mögött miért kell igy viselkedni? Én azért fordultam ide hogy véleményt kérjek.. nem hogy "valakik" egy szón felakadjanak... szép mindenesetre szép.
2019. júl. 1. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!