Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes a barátnőm?

Lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk menstruáció közben gumival,majd elmúlt,rá egy hétre gumi nélkül csináltuk 3x de napi eltéréssel és mindíg megszakítással(vagyis egyszer sem élveztem el benne) ezek után csak gumival. Igen tudom felelőtlenség,és stresszes. Lehetséges hogy teherbe esett? A héten kell megjönnie neki.
2019. júl. 1. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Ha késik majd neki, akkor csináljon tesztet.
2019. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Így nagyobb rá az esély, h terhes legyen. Mi kb 6 evig megszakítással szexeltunk a ferjemmel(előtte tabit szedtem), mégse lettem terhes. Tudni kell időben kivenni. Mi minden utáljuk az óvszert. Amikor terveztük a babát, rá 5 hónapra lettem terhes. De nem mindenkinek alakul így. Valaki 1 alkalom után teherbe esik.
2019. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet. A megszakítás még mindíg nem védekezés.
2019. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Pont a termékeny időszakban nem védekeztetek. Akkor csináltátok gumival, mikor kisebb az esélye a terhességnek és akkor nélküle, amikor nagyobb. Akkor lehet először tesztelni, mikor meg kellene jönnie a menstruációnak.
2019. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!