Elég bonyolult?

Figyelt kérdés
PCOS-om van. 10 évvel ezelott legalábbis ezzel diagnosztizaltak. Megfelelő gyogyszeres kezelés mellett sikerült is a baba project viszont utána nagyon rendszertelenek voltak a ciklusaim szenvedtem igy a végén fogamzásgatló tablettát kaptam amit idén év elején abba hagytam. Legnagyobb meglepetésemre a ciklusaim egész jol beálltak nagyjábol 28-31 nap között. Viszon jelenleg 5 napos késésben van a ciklusom tehát jelenleg épp a 35. Napon vagyok. Teszt negativ (délutáni vizeletből) clear blue sima nem digitális tesztet csináltam. Ezek mellett szombaton es kedden némi pecsételő vérzéssel találkoztam (nagyon kevés épp hogy kis rózsaszin) es menszi szerű fájások illetve mell érzékenység is társul. Véleményekre lennék kiváncsi mivel fogalmam sincs h lehetett e ovu es a negativ teszt ellében reménykedhetek e. :/
2019. júl. 4. 00:49
 1/2 A kérdező kommentje:

Utolsó menszesz 05.30-06.03 es egyutt voltunk

09-13-16-17-19-22-27

:)

2019. júl. 4. 00:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, a késéshez tudok hozzászólni, előfordulhat, hogy nem mutatja pár nap késésnél a teszt. Ismerek is ilyen embert. Amúgy meg én is pont így vagyok, pénteken kellett volna megjönnie és hétfőn negatív volt a tesztem. Azóta se jött még meg. Szóval várj pár napot és tesztelj, lehet, hogy később fogant stb.
2019. júl. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!