Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a szódabik...

Mennyire megbízható a szódabikarbónás terhességi teszt? Es egyéb házilag tesztek?

Figyelt kérdés

Mar 3-4 napja késik és mivel gondoltam hátha összejött egy baba, így kipróbalom milyenek a házilagos tesztek a szódabikarbona terhesseget jelzett 😁

Probaltatok mar hazilag tesztet? Valami bevált?😊



#baba #terhesség #teszt #szódabikarbona
2019. júl. 6. 11:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vegyél egy terhességi tesztet, az a biztos.
2019. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb tesztet venni? Szerintem ezek a házi pancsolások hülyeségek... Nem alapoznék rá.
2019. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem megbízható. Max véletlen egybeesés lehet. De nem is értem hogy gondolhatja bárki komolyan hogy ezek valóban megbízható dolgok.........
2019. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
11 hetes vagyok. Ha elmondod hogy készülnek ezek a tesztek, rögtön elmondom melyik lett pozitív :D
2019. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Fastest-en 100 forint alatt kapsz megbízható tesztet és másnap megkapod, ha megrendeled. Minek szenvednél ilyen hülyeségekkel otthon?
2019. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Nah

Most kipróbálom kiváncsiságból ( terhes vagyok)


Előzőleg elfelejtettem


De szerintem semmi alapja nincs biokémiailag...

2019. júl. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Savas ph-ra felpezseg, de a savas ph nem a terhességtől van, szóval.... gondolkodj
2019. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Aki szepen valaszolt annak koszonom😊

A szodabikarbonásat ugy kell, hogy reggeli vizeletet kell hasznalni egy-ket evokanalnyit es hozza onteni egy keves pisit es, ha pezseg, habzik akkor terhesseg is lehet de ezt szoktak a baba neme megnenezesere is hasznalni😁

Es a szappanosra is kivancsi lennék sima szappanra vizeletet kell onteni es ha habzik vagy buborekok lesznek az is terhesseget jelent😊

Ezeket reggeli vizelettel szoktak de en a szodabikarbonasat megcsinaltam reggel es most is mind terhesseget mutatott.

Es nagyon szepen koszonom, aki megprobalja es segit ebben, aki meg csak hulyenek nezett hetfon gondoltam hogy veszek rendes tesztet is csak kivancsi vagyok melyik lehet igaz e

2019. júl. 6. 11:53
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam a szódabikarbónás tesztet. Elkezdett pezsegni, pedig 100% hogy nem vagyok terhes.
2019. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Utána olvastam. A népi hiedelem, hogy ha pezseg fiú ha nem akkor lány. 13 hetes vagyok és nem pezsgett. Bár nem tudom, hogy mi a neme még.
2019. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!