Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a szódabik...

Mennyire megbízható a szódabikarbónás terhességi teszt? Es egyéb házilag tesztek?

Figyelt kérdés

Mar 3-4 napja késik és mivel gondoltam hátha összejött egy baba, így kipróbalom milyenek a házilagos tesztek a szódabikarbona terhesseget jelzett 😁

Probaltatok mar hazilag tesztet? Valami bevált?😊



#baba #terhesség #teszt #szódabikarbona
2019. júl. 6. 11:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Ugyan már utolsó. Mindegy, hogy tesztre vagy szódabikarbónára pisil. Görgess már arrébb ha csak arra telik, hogy beszólj egy ártatlan poént megért 💁‍♀️
2019. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
Azért nem mindegy hogy egy rendeltetésszerű dolog használatához kell, vagy konkrétan jatszadoznak a húgyukkal.
2019. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
És egyértelmű játszadozás, hiszen mindenki tudja hogy ezek a "tesztek" bohóckodások. Ezért kb. ennyi erővel kaka várat is építhetnének.
2019. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%
Értem én amit mondasz, én is tesztet javasoltam. De nem fogok csak azért beszólni, leszólni valakit, mert hisz valamiben vagy kipróbál valamit. Lehetne ezt kultúráltabban is. Nem kell szerintem másokat egyből ilyen olyan jelzőkkel aggatni ledegradálni. Egyre jobban szemet szúr, hogy nem tudnak olyan kérdéseket feltenni itt az emberek, hogy valaki ne szólna be valamit. Ennyi
2019. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A szódabikarbónás teszt, nem terhesség megállapítására szolgál, hanem a baba neme megtudakolására. Én az első terhességemnél kipróbáltam, de fals eredményt kaptam.
2019. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen azoknak akik normalisan valaszolnak❤️

En kerdeztem valamit es nem azt kertem, hogy lenézzen par ember.

Nem ertem miert jo mindig mindenkit bantani mar, ha nem tud az illeto normalisan valaszolni akkor ne irjon.

2019. júl. 6. 13:43
 17/19 anonim ***** válasza:
Én mikor terhes voltam megcsináltam, nem pezsgett és kislányom született, szóval nekem bevált.
2019. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült ujra a baba, ezért szerettem volna megtartani a remenyt, hogy sikerult, de nem.
2019. júl. 8. 12:46
 19/19 asszony01 válasza:
Nos, a szódabikarbónás és sütőporos teszt nem alkalmas a terhesség kimutatására, de a meglévő terhességnél kiválóan mutatja a magzat nemét. Nálunk bevált :)
2020. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!