Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Április 8-án menstrualtam utóbb.. 3 hete voltam dokihoz de nem lát semmit 1 hónap múlva visszahivott ha esetleg nem jönne meg a menstruációm.. De tegnap előtt megjott épp hogy csak valami de ma már semmi tehát 2 napig menstrualtam nagyon kis mennyiségben.. Hozzateszem párommal babát szeretnénk.. Esetleg lehetséges hogy terhes vagyok? Valaki volt már hasonlóképpen?

2019. júl. 11. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha áprilisban menstruáltál utoljára és 3 héttel ezelőtt nem látott semmit az ultrahangon, akkor nem vagy terhes.
2019. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél, azt már látnia kellett volna ultrahangon. Valami más van a háttérben, én nem várnék ezzel még egy hónapot.
2019. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Hallottam beagyazodasi verzesrol az sem lehet?
2019. júl. 11. 18:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor volt aktus? Lehet, hogy nincs is peteérésed. Jó lenne egy kivizsgálás. Terhes biztos nem vagy, kivéve, ha az elmúlt 3 hétben esetleg teherbe estél.
2019. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Június 29.diken volt az aktus.. Vajon érdemes tesztet venni? Kimutatna?
2019. júl. 11. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz. Én is pontosan április 8-án menstruáltam utoljára, 13 hetes terhes vagyok, már a 8. héten hallottam a pici szívét dobogni, a héten már túl voltam a genetikai ultrahangon is. Szóval ha az lennél, hidd el az orvos látná.
2019. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elmennék a nőgyógyászhoz hamarabb, mert szerintem nincs rendben a ciklusod. Oké, hogy 29-én voltatok együtt, de azóta menstruáltál, de igazából nem vagy benne biztos... nagy zavar van.
2019. júl. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!