Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja késik! Lehetek terhes?

5 napja késik! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve nem szexelek vaginálisan, csak anál beleélvezéssel és petting volt. Így lehetek terhes (esetleg befolyik valahogy vagy nem tudom, bár ügyeltünk), vagy nyugodjak meg és biztos hogy nem emiatt késik?)


Kérlek titeket ne oltogassatok, komolyan aggódom!!!



2019. júl. 20. 13:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Ugye tudod, hogy análisan nem eshetsz teherbe? A petting pedig behatolás nélküli nemi érintkezés, amitől szintén nem eshetsz teherbe. Akkor mi a kèrdés?
2019. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
OMG.
2019. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Te jó ég!

Azért szexelsz se**be,mert fosol,hogy terhes leszel.

De ez sem elég?

Szexelj csak orálisan ezentúl..ja inkább ne,mert lefolyik

2019. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Te jó ég! Igen ezért szexelek így, mert képzeld olyan helyzetben vagyok ahol egy gyerek egyenlő lenne a csőddel! Mások b*sznak orrba szájba meg pottyantják a gyerekeket, én legalább kizárok minden lehetőséget, nem mérgezem magam tablettákkal és ugyanúgy megadom az örömöket a páromnak! Így már világos ugye??? Te jó ég......
2019. júl. 20. 14:12
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
és még ő áll az embernek feljebb 😂 biológiából hasaltál, az fix. aggódjál csak ha ennyire ostoba vagy b@meg.
2019. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
ha még mindig nem értenétek: attól félek, hogy esetleg befolyt valahogy a vaginámba. így lehetek terhes?🤦🏻‍♀️😌
2019. júl. 20. 14:18
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

mi már az elején értettük a h*lyeséged 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

hány éves vagy őszintén? 8 általános megvolt már vagy csak meg lesz?

2019. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehetsz terhes, én a helyedbe inkább azon aggodnék hogy kitágul a seglyukam és bármikor beszarhatok mert nem érzem az ingert.
2019. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Neked áll feljebb? :D

Egyre hülyébbet csinálsz magadból kislány.

2019. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Vegyetek óvszert bakker és nem tágul ki a likad,annyira,hogy 30 évesen magad alá foss.

Befolyik....édes szent f@ szom

2019. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!