Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyire tuti a méhen kívüli...

Cilandi kérdése:

Mennyire tuti a méhen kívüli terhesség, ha az ötödik hét után 4 nappal méhen kívül látják a petezsákot szikhólyaggal?

Figyelt kérdés
Egyéb tüneteim nincsenek, csak enyhe szurkáló érzés az alhasban a csípőlapát mellett, hol az egyik, hol a másik oldalon. Vérezni egyáltalán nem vérzek, 8mm vastag az endometrium.

2019. júl. 28. 22:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%

Bizz a legjobbakban!

Drukkolok:)

2019. júl. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Voltál vérvételen? Mi újság?
2019. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Mi hir rolad?
2019. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap előtt operáltak. Bal oldalon volt, ahogy a legelső orvos látta, már 3cm-es gombócka volt. Maradtam végig tünetmentes, de felmentünk Pestre a Férjemmel egy jól felszerelt klinikára, ahol rövidre zárta a vizsgáló orvos a történetet: "Ez ma még rutin beavatkozás, de holnap már lehet, hogy életmentő". Én képtelen voltam kimondani, hogy operáljanak meg, a Férjem beszélt helyettem. 11:20-kor hívtak vizsgálatra, 15:00-kor mentem a műtőbe. Összességében jók a tapasztalataim. Csodálkoztak a nővérkék, hogy hogy nem fájt nekem egy ilyen nagy baba a petevezetékemben...? Hát... erre a kérdésre már nem kapom meg a választ. A petevezetékemet eltávolították, így elkerülhető hogy a következő terhességem is ott tapadjon meg. Nos, dióhéjban ennyi. Meg kellett hogy éljem!
2019. aug. 9. 23:20
 25/26 anonim ***** válasza:

Sajnalom! !

Kivanom a legjobbakat!

2019. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Arya93 válasza:
Szia. Sajnálom ami veled tortént. Ha jól veszem ki a leírtakból akkor augusztus 7-én műtöttek. Engem még augusztus 8-án! Méhenkivülli terhességem volt eltávolították a bal petevezetőmet. Mi történt azóta veled? Hogyan alakult a felépülésed!? :)
2019. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!