Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Így van értelme 3. és 21....

Így van értelme 3. és 21. napi női hormonokat nézetni?

Figyelt kérdés
Szeretném magam kivizsgáltatni, de már egy hónapja szedek méhpempőt ami kitolta a ciklusomat. Úgy van értelme a labornak, hogy közben szedem? Vagy hagyjam abba? Ha abbahagyom mennyi idővel utána lenne reális az eredmény?
2019. aug. 3. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A méhpempő a méhnyálkahártyára hat.

3.napit simán nézethetsz. 21.napit meg úgy, hogy figyeld, akár te, akár doki, hogy mikor van peteérésed és utána a 7.napon vetesd le. A méhpempő nem befolyásolja.

2019. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Az mit jelent pontosan, hogy a méhnyálkahártyára hat?
2019. aug. 3. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vastagítja
2019. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2019. aug. 3. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként akkor miért eszed ha nem tudod mire? :D
2019. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Menstruáció előtti barnázásra ajánlották. Arra kezdtem el szedni, de nem segített.
2019. aug. 3. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem is fog, mert azt legtöbb esetbe a felborult hormonháztartás (progeszteron és pajzsmirigy hormonok) okozzák. Csináltasd meg a két vv-t amit írtál és én nézetnék pajzsmirigy hormonokat is (TSH, fT3, fT4, anti-TPO, anti-TG)
2019. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!