Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Több mint másfél éve nem esek...

Több mint másfél éve nem esek teherbe, voltam dokinál, de nem sok értelme volt, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval elmentem dokihoz és abban a hitben voltam,hogy tovább küld,minimum egy vérvételre!Hát nem küldött.Azt mondta ultrahangon nem lát semmit,rendben van a menstruációm.Mondta hogy szedjem az inofolicot,párom meg a foladrolt és menjek vissza terhesen.Ha mégsem esek teherbe 6 hónap mulva lombik.Ismeritek ezt a két "gyógyszert"?Hozott valakinek eredményt?
2018. szept. 18. 08:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj egy másik orvoshoz is.
2018. szept. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megrendeltem amiket javasolt,ha nem leszek terhes akkor az lesz! :)
2018. szept. 18. 09:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem várnék, mindenképp meddőségi kivizsgálásra mennék 1,5 év sikertelenség után. Ezek nem csodaszerek, amiket a dokid ajánlott, ha olyan gond van, akkor nem segít semmit.
2018. szept. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy csak a pénzről szol.Viszont engem az érdekelne hogy segített e már valakinek,mert biztos van olyan.Azért adog egy esélyt ezeknek a szereknek,mert nálunk lombik szóba sem jöhet.Ha nem esek teherbe természetes úton akkor bele nyugszunk.
2018. szept. 18. 09:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az sem biztos, hogy nálad van a gond. Én is másik szakembert javaslok, aki ki is vizsgál. Max kiderül, hogy minden ok, csak nem volt szerencsétek. Egy év után én nem várnék.
2018. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy lombikra van szükségetek, ezért kellene a kivizsgálás.
2018. szept. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Teljes kivizsgálásra lenne szükségetek. Utána el lehet dönteni, hogyan kell orvosolni a problémát. Lehet, hogy hormon problémáid vannak, lehet, hogy valamilyen fertőzés miatt nem jön össze, lehet, hogy el van záródva a petevezetéked, lehet, hogy nincs elég vagy elégséges hímivarsejt, esetleg D vitaminhiány. Annyi probléma lehet, hogy ezt nem lehet folsavval orvosolni, ami ráadásul majd a babának lesz fontos.


Mi túl vagyunk egy ilyen kivizsgáláson. 1 éve kezdtünk orvoshoz járni, akkor 1 éve próbálkoztunk. A régi dokim is az inszemináció és lombik felé nyomott, de rendesen nem kezeltek. Endokrinológiai problémáim voltak/vannak. Életmódot váltottam és javultak szépen az értékeim. Orvost is váltottam, de ez a doki sokkal alaposabb. Gyógyszer és injekció kúrát csinálunk majd, remélem sikerrel. Ha az sem sikerül, majd megyünk az inszemináció vagy lombik irányába.

2018. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért az inofolic és a lombik között még ezernyi szint van. Én sem várnék felkeresnék egy normális nőgyógyász-endokrinológust és a párom is elküldeném antológiára egy spermatogramra. Ugyanis nem csak nálad lehet probléma. Az alap vizsgálatok megvannak egy ciklus alatt és már abból is sok minden kiderülhet.


Nekem IRem van, egy vérvételből látszódott. Nekem is életmód+gyógyszer+sport lett előírva plusz inofolic. Nekem le kellett váltani mert iszonyat elszaladt tőle a folsavam, a határérték 5x lett.

Három hónap után már majdnem tökéletesek voltak a leleteim és onnan a harmadik hónapban teljesen természetesen összejött a baba. A terhességem egy álom, cukrom sem lett. De ehhez kellett a normális kivizsgálás.

38hkm

2018. szept. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Hát ezért furi nekem is.Végre rászántam magam hogy legalább egy alap vizsgálat legyen,erre elintézte ennyivel.😦😟Teljesen el vagyok keseredve.2016 októberben 6 hetesen volt egy vetélésem.😢Azért nem értem ezt a másfél évet mert az a baba 3 hónapra jött össze.
2018. szept. 18. 11:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne várj, mert fölösleges. Nekem ezek után fennáll a gyanúm, hogy a hormonrendszered nincs rendben. Lehet, hogy a baba is emiatt ment el és akadályoz a további terhességben is. Az endokrinológust ki ne hagyd! Először olyan környezetet kell létrehozni a testben, amely alkalmas a magzat befogadására és megtartására.
2018. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!