Lombikosok, a hormonoktól feltétlen kell érezni a tüszők növekedését?

Figyelt kérdés
Negyedik napja szúrom az hormon injekciókat, de hasi feszülést egyáltalán nem érzem, hogy növekednének a tüszők. Kevés lehet a dózis, vagy van aki szintén nem érzett semmit? A menstruáció tegnap fejeződött be teljesen.

2019. aug. 25. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30 körüli tüszőm nőtt (végül nem tudom hányat sikerült leszívni, de 14 petesejtem lett) és semmit nem éreztem. Hiperstimulációm lett. Az egyik petefészkem 10x6 centisre nőtt. Az végül nem végződött jól, de sikerült a beültetés. Most 12 hetes vagyok. A terhességből sem érzek semmit, csak annyit, hogy nagyon hamar elfáradok.
2019. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig 10 feletti petesejtet sikerült leszívni tőlem; és 4-ből egyetlen alkalommal sem éreztem semmit a stimulációk alatt.
2019. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem sohasem.
2019. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!