Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Cickafark és palástfű tea...

Cickafark és palástfű tea kúrával kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Barnázok menstruáció előtt, a progeszteron szintem kicsit alacsony. Megyek vele orvoshoz is természetesen, de már bármit kipróbálnék, hogy sikerüljön a baba. Csak attól fèlek, hogy összezavarhatja e a ciklusomat. Most poontos, 24 napos, ovu teszt mindig a 12. napon pozitív.
2019. aug. 25. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kísérleteznék. Hallottam olyat, akinek csak rosszabb lett. Endokrinológust keress meg! És ne sztk-sat, hanem olyat, akit kifejezetten ajánlanak. Pl. Endocare központban kb bárki, de leginkább Tüü doktor.
2019. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 khniki ***** válasza:
100%

Nekem összezavarta az egyébként szabályos ciklusomat. Viszont szintén progi hiányom volt, ezért átálltam pár hónapig, hogy csak palástfüvet ittam egy hétig peteérés után. Aztán sikeresen teherbe estem, de akkor már gyógyszerrel kellett pótolni a hormonhiányt. De a baba megmaradt. :)

37 hkm

2019. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segített. Lett is baba.
2019. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is progi hiany plusz pcom van . Én azt olvastam hogy kimondottam káros a cickafark tea nekünk.

Én málnalevél teát és ovu utan palástfű teát iszok . Ez nem kavart be és röviditette a ciklusom . Hőmérőzés alapján ovu is volt miota iszom .

2019. aug. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ártott. Csinált egy 21 és egy 20 napos ciklust. :( Ahogy abbahagytam, visszaállt.
2019. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!