Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki volt hasonló cipőben,...

Valaki volt hasonló cipőben, hogy nem jött a baba?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok 13 éves korom óta menstruálok de sosem rendszeres. Van hogy 2 hónapig nem jön meg.. Azt mondta mindig a nő dokim ha terhes leszek utána meg változik. 7 hónapja próbálkozunk LH teszt pozitív viszont hiába mert nem sikerül. Azt mondta a dokim 7 hónap még semmi. Ne izguljak.. Na persze nem ő akar babát. Volt itt olyan akinek sikerült a baba rendszertelen menstruáció ellenére is
2019. aug. 26. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza volt az orvosnak. 7 hónap semmi. Majd ha már egy éve próbálkoztok, akkor lehet menni különböző vizsgálatokra. Nyilván akkor a ciklusodat is próbálják majd helyre vágni. Tudom hogy szar. Nekünk is 11 hónap kellett. Minden hónapban mikor megjött, adtam magamnak 2 percet szomorkodni. Aztán megráztam magam és azt mondtuk hogy majd a következő hónapban.
2019. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg a pajzsmirigyed (tsh, f3 f4 vizsgálat endokrinológusnál). Nekem alulműködésem van, és csak azóta normális a menzeszem, amióta kezelve van. Ha problémás a pmed, nem fogsz teherbe esni vagy elvetélsz, úgyhogy szerintem egy kört megér.
2019. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes kivizsgáltatni magadat endokrinológussal.
2019. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kérhetsz másodvéleményt másik nőgyógyásztól. Az én orvosom, amikor mondtam neki, hogy belekezdünk a baba projektbe, egyből kikérdezett, hogy hogy s mint van a menstruációm, hogy minden rendben van-e, mert ha rendszertelen, akkor az az első, hogy helyre kell tenni. A hét hónap valójában nem sok, viszont nekem furcsa, hogy nem foglalkozott a menstruációd rendszertelenségével. Nem lehet erre csak úgy legyinteni, mert ha össze is jön egy terhesség, ki tudja, hogy valami fennálló hormon probléma miatt sikerül-e megtartani. Én tuti, hogy másik dokit keresnék a helyedben.
2019. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!