Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Másnak is volt ilyen panasza,...

Másnak is volt ilyen panasza, de minden rendben volt?

Figyelt kérdés
Ma van a lombikbeültetésem 4. napja. Nagyon megijedtem, mert tegnap óta olyan érzésem van, mintha ki akarna szakadni az alhasam, feszítő, menstruáció előtti érzés. A nem várt előtt egyébként szokott PMS-m lenni. Emellett reggel hasmenésem van és pocsék közérzetem. Szedek estrofemet, merckformint, utrogestant.
2019. szept. 15. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

4 lombikom volt. Az első háromnál volt ilyen tunetem, a negyediknel nem. A 3. És a 4. Volt sikeres.


Szóval simán lehet ez sikeres lombiknal! Drukkolok nagyon.


Esetleg nem stimtlaltak picit túl? Pisiles nem faj? Ha igen igyál rengeteget minimum 3-4 litert, de lehet többet is, és egyel sok fehérjét.

2019. szept. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt lombikom, de mikor teherbe estem pont ezt éreztem. Még gondoltam is, hogy ilyen pocsék pms-t már rég nem éltem meg. Drukkolok.
2019. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Nem is tudom ... Elkeserít, hogy folyamatosan érzem a PMS-t.... A gyógyszereknek volt mellékhatása nálatok ?
2019. szept. 16. 09:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem volt stimulációm, fagyasztott embriókat kaptam. Nem fáj a pisilés.
2019. szept. 16. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!