Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan, akivel minden...

Van itt olyan, akivel minden rendben volt, mégis több, mint fél évig nem jött a baba?

Figyelt kérdés
Lassan nem tudom elvinni, hogy tényleg minden rendben van és mégsem jön össze 7 hónapja. Amúgy nem voltunk semmi extra kivizsgáláson csak én sima nőgyógyásznál, mert ilyen "rövidnek mondott" idő után nem vizsgálnak ki semmit.
2019. márc. 9. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Legjobb barátnőmék vizsgálaton is voltak, ott sem találtak semmit se nála, se a párjánál. 2 és fél év volt mire összejött a baba. Csak miután föladták.
2019. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Az elsőre fél évet vártunk, majd missed ab lett, a második utána másfél évre jött...nem volt számottevő baj egyikünkkel sem.
2019. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6 évet vártunk az elsőre... mindketten egészségesen, fiatalon. A második az első hónapban megfogant.
2019. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1.5 évet vártunk rá. Voltunk dokinál,minden oké volt.
2019. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy évig próbálkoztunk, majd munkahelyet váltottam, ekkor pár hónapra felfüggesztettük a dolgot. Aztán, mikor újra kezdtük, kb. első vagy második alkalommal megfogant. Stresszes volt az előző munkám, nem szerettem. Rengeteg dolog befolyásolhatja a termékenységet, attól, hogy valaki nőgyógyászatilag egészséges, olyasmik is, amik látszólag apróságok vagy semmi közük az egészhez. Egyik ismerősöm pl. vegetáriánus volt, neki a nőgyógyász mondta, hogy szokjon vissza a húsra, ha babát akar- és ez is bejött. Ezeket csak példáknak írtam, számtalan ok lehet.
2019. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Az eszemmel tisztában vagyok vele, hogy ez még nem annyira sok idő és mások (mint ti is) sokkal többet várnak, de gondolom sokan átélték ezt is, hogy ott motoszkál, hogy mi van ha valami nincs rendben, ami majd csak évek múlva derül ki
2019. márc. 9. 20:28
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Én 8 hónap után már úgy voltam vele H az se baj ha van valami csak legalább tudnám. Akkor legalább nem várnám minden hónapban a csodát. És nagyon sok dolog van amin lehet gyógyszerrel segíteni. Aztán a 9. hónapban az endokrinológusom hormon vizsgálatokat írt ki. Mire vittem volna a leleteket már terhes voltam
2019. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Hasonlóképp voltam, mint a hetes. Két éve próbálkozunk, karácsony előtt kezdtem el vizsgáltatni magam: labor, terheléses cukor, hormonok stb. A nődoki összes javaslatát megfogadtuk, D vitamin, Inofolic, Folandrol, 0s terhesvitamin. Aztán a vérkép alapján beutalt endokrinológushoz. Az meg kért még egy terheléses labort, menszesz 3. Napján. Előtte még elmentem pajzsmirigy UHra csütörtökön, ahol kiderült, h van egy 4 cmes göböm. Kicsit még örültem is, h legalább megvan, amit kerestünk. Másnap meg pozitív lett a terhességi tesztem.
2019. márc. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

Nekünk az első három gyerekünk az első hónapban megfogant, amikor eldöntöttük. (A harmadiknál már kiszámoltam, hogy melyik hónapban lenne a legpraktikusabb, ha születne...) Aztán sokat gondolkodtunk egy negyediken. Végre eldöntöttük hogy legyen. De nem jött. És nem jött. Én is tépelődtem, hogy mi van, beteg vagyok? Vagy öreg? Aztán arra gondoltam, hogy biztos rossz ötlet volt. Épp 7 hónap telt el. Elkezdtem nyelvet tanulni, félre raktam az egész gondolatát is.

Aztán a nyolcadikban megfogant. :)


Ami érdekes, hogy a ciklusaim, amik amúgy pontosak voltak, megborultak a próbálkozós időszakban. Pecsételtem, meg ilyesmi.

Azóta se volt ilyen. (Már 2 éves a pici)

2019. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Tudod ha van egy bármilyen sanda gyanúd hogy oka van vagy lehet annak hogy nem jön a baba akkor szerintem ne várj és menj orvoshoz. Én hat hónap után elmentem orvoshoz mert annyira azt ereztem hogy van valami gond, mert tabi abbahagyása után úgy tűnt hogy visszaáll minden de aztán mégse. És nagyon jól tettem. Jó orvost választottam. Egyből kiszúrta a pco-t aztán kiderült az inzulingond is. Elkezdtem a hármas kezelést és 5 hónap múlva babás voltam. Ha valami gondot érzel el kell memni orvoshoz felesleges várni.
2019. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!