Petesejt leszívás előtt mennyibe kerül az injekció, amit be kell adni? És hány alkalommal?

Figyelt kérdés
2019. jún. 27. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ovitrelle-re gondolsz? Kb 4500. De nekem pl. 2-t kellett beadnom.
2019. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lombik beültetés előtt csak kettőt kellett beadni? az ovitrellét ismerem, inszem előtt kaptam, de abból csak inszem előtt egy kellett... lombik előtt is azt írják?
2019. jún. 28. 07:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt írták. 14 petesejt lett.
2019. jún. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most konkrétan csak az ovulációt okozó inj-re gondolsz (ovitrelle) vagy a stiulációs injekciókra is? (Pl. Gonal F, Bemfola, Menopur, stb.)


Mert ha igen, akkor ez főleg attól függ, hogy TB támogatott lombikra mész vagy saját magad finanszírozott. A TB támogatásnál 90% táogats van, a nem támogatott lombiknál meg csak 50%, szóval kb. 5x annyiba kerülenk ezek a szerek. Mi most vagyunk túl egy nem TB-s lombikon, a gyógyszerek kb. 180e Ft-volt, de ez egyénfüggő, mert van akinek több stimuláció kell, szóval ott lehet, hogy drágább a gyógyszerelés.

2019. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb 200-220 volt.
2019. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szeged? TB támogatott? Egyébként az összes injekcióra gondoltam, amit be kell adni, így a stimulálóra is..
2019. jún. 28. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ártott volna egyértelműbben fogalmaznod...


Amire kíváncsi vagy, az egyén és orvosfüggő, hogy mit és mennyit kell beadni. Nekem például extrém olcsón jött ki, mert csak 6 db 150-es Bemfolát kellett szúrnom, majd a két Ovitrelle, két Cetrotide. Ez volt összesen tán 40 ezer. Majd a progeszteron még 15 ezer.

Valakinek meg simán 200-300 ezer is lehet. Attól függően hogy reagál a stimura.

2019. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Huh en fostimonnal szurtam magam,jo draga volt. Egy injekcio kerult 1700 ft-ba. Jo sok kellett asszem kb 20db

Es ugy h inszemre keszultunk,aztan a sok tuszo miatt lombik lett vegul,gyorsan be kellett adnom kb 3 certotide-t az is jo draga volt,mar nem emlekszem,es vegul a 2 db ovitrelle leszivas elott nekem az 1800 volt a 2

2019. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!