Ovulácio Pco mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltam nőgyógyásznál , rákszűrésen és meg kértem nézzen körül “odabent” mert régebben volt 1-1 cisztám, és szeretnénk babát . Utóbbi időben be állt 27 napra a ciklusom, ritkán csúszik 1-1 napot...Hasi ultrahangos résznél minden a legnagyobb rendben, szép egészséges petefeszkem van stbstb.. Aztán jött a hüvelyi.. Mindkét petefészkemben Pco-ra jellegzetes gyöngysorszerű tüszőelhelyezkedés..🤦🏻‍♀️

Ciklusom 22. Napján 5mm-es méhnyálkahártya.. sosem volt ilyen vékony..Viszont! Majdnem mindig van ovis fájdalmam.. múlthét előtt is kb ülni sem bírtam mert ilyen késszúrásszerű erős ovus fájdalmam volt majdnem kettő napig, és pecsételtem is..Plusz pozitív ovu teszt bár nem tudom ezek után higyjek-e neki.Én eskü el vesztettem a fonalat.. Azt mondta ha 1 éven belül nem sikerül a baba, akkor kell kezelést el kezdeni.. Nyilván nem nyugszom, keresek egy Endokrinológust , csak itt Esztergom környékén nem igazán van. Tapasztalatokat szeretnék hogy nektek ilyenkor volt egyáltalàn ovu? Éreztétek? Mennyi idő után sikerült a teherbe esés?

Köszönöm 😊



2019. szept. 17. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az ovuláció körüli fájdalom nem konkrétan a tüsző megrepedéséhez köthető. Fájhat azért mert feszíti az erő petesejt vagy pont azért mert nem tud megrepedni.


Az LH teszt is lehet pozitív, mert nem a hormonjaiddal van a probléma. Ha valamelyik ciklusban sikerül kiszabadulnia akkor teherbe eshetsz. Én nem hagynék ki egy alkalmat sem. Ha érted mire gondolok.

Cickafark és palástfü teát ajánlom.

2019. szept. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

22. napon már látni lehetett volna a visszamaradt sárgatestet, plusz a mnyh vastagsága nem is elégséges a teherbeeséshez.

Ha ez a fajta változás csak nemrég kezdődött, mert pl a tavalyinál nem volt ilyen a petefészked és volt érő vagy kiszabadult tüsződ, akkor én első körben elmennék Aviva tornára, plusz endokrinológushoz persze. Pesten az Endocare-ben Tüü doki nagyon profi.

2019. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!