Szandra2918 kérdése:

Szerintetek terhes vagyok vagy valami más lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok !augusztus 26-án jött meg a menszeszem! Szeptember 8-ára írt a naptáram ovulációt! Párommal 13 -án voltunk együtt. Rá 2-3 napra nagyon görcsölt a hasam kb 3 napig.. 22 -én kellett volna megjönnie, de már 8 napja kesik . 4 tesztet csináltam és mind negativ volt . utoljára 3 napja csináltam tesztet. szerintetek terhes vagyok vagy valami más lehet?

2019. szept. 29. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj holnap is egyet, és ha az is negatív, akkor nem vagy terhes.
2019. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2019. szept. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma sem jött meg . Most voltam nőgyógyásznál hogy megnézzük nem-e más a baj. Nincs semmi gond , gyönyörű szép a méhem és a petefészkem is . Cisztákat sem láttak . Terhességet meg ha lenne is , korai lenne . Most enyhén fájdogál a hasam hát kiváncsi vagyok . Egyébként szedek antidepresszáns gyógyszert és az UH-s nő azt mondta hogy lehet az zavart be. Mostmár kiváncsi vagyok :)
2019. szept. 30. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ultrahangon nem volt még nyoma, de még csak egy kis megvastagodás sem, akkor szerintem nem vagy. Plusz a teszt is már kimutatta volna. De légy türelmes. Ha az is vagy és mindennap tesztelsz, attól még nem változik a tény. :)


Várj 2-3 napot, addig ne gondolj rá amennyire tudsz, ne stresszelj ezen. :)

Ha nagyon hecceled magad, attól is késhet.

2019. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm hogy irtál 😊 úgy lesz ! Várok 2-3 napot , ha nem jön meg tesztelek. Ha megint negativ akkor várok hogy megjöjjön. Egyébként szerintem is már csak arról van szó hogy késik .
2019. szept. 30. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!