Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés
levendula kis virág nevű felhasználó kérdése:

Hogyan adhatnék le pár kilót?

Cukorbeteg vagyok, ami nem könnyíti meg a helyzetemet, mert ha elkezdek diétázni, ha kihagyon a szénhidrátot, alacsony lesz a vércukorszintem és elájulhatok. A sportnál is valahogy így van, de az annyira nem veszélyes. Tudnátok ajánlani valamit, amivel fogyhatok 5-7 kilót?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyókúra, egészség, egészséges életmód, vitamin, fogyás, életmód, sport, torna

02-16 22:05  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Aerob edzes plusz taplalkozz egeszsegesen sok gyumi zoldseg keruld a lisztes kajakat. Egyel tojast halat babot grecskat joghurtot stb.ja es turelem. Tartos egeszseges fogyashoz ido kell. hetente fel kilo kb. Remelem segitettem valamit.sok kitartast kivanok.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 02-16 22:53 Privát üzenet
A szénhidrátot nem kell kihagyni, mert ha zöldséget sem eszel, az nagyon egészségtelen. Inkább arra kellene figyelned, hogy miből viszed be a ch-t, lehetőleg lassan felszívódó formában. A gyümölcsök a cukorbetegnek általában nem jók, a gabonákat, liszteket, cukrot én kihagynám, de ezt neked kell kitapasztalnod, hogyan reagál rájuk a vércukorszinted. Persze az is kérdés, milyen típusú és mennyire súlyos cukorbeteg vagy. Gondolom, az orvosaid is ajánlottak valamilyen étrendet.
Szabó Szigfrid előadásait érdemes meghallgatni, az ő étrendje állítólag sok cukorbetegnek is segített.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 02-17 18:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy adhatnék le 2 nap alatt 5 kilot, csak a hasambol?
Hogyan adhatnék le pár kilót még a nyár végére?
Régóta szeretnék már leadni "pár" kilót, de soha nem tudtam hogy álljak neki. Jelenleg 152 cm, és 69 kg vagyok. Tudom ez borzasztó, de anyukámtól öröklődött. Alacsony, duci...
Légyszi adjatok tippeke! Hogyan adhatnék le 4-5 kilót kb 1 hónap alatt?
Milyen modszerel adhatnek le par kilot amihez nemkell sok idő ugyanis nincsen naponta sok időm. De taplálkozasi tippekre is vevő vagyok :-)?
Hogyan adhatnék le pár kilót?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu