Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem fognak kinézni a korom miatt?

Nem fognak kinézni a korom miatt?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, több, mint egy éve próbálkozunk babával, de nem akar jönni. Párommal úgy döntöttünk, hogy nem várunk tovább és elmegyünk orvoshoz. De félek, hogy nem fognak komolyan foglalkozni velem, hiszen úgyis fiatal vagyok, ráérek stb. Nem fognak kinézni emiatt?
2019. okt. 4. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Ha gyereket akarsz, légy felnőtt! Mi az, hogy "kinézni"?

Kicsoda?

Az orvos,aki kezel? Ő kezeléssel van elfoglalva.

Más emberek a váróban? Ő magukkal vannak elfoglalva.

Nincs olyan, hogy felnőtt emberként mások döntik el helyetted, hogy mire érsz rá vagy mire nem, különösen a gyerekvállalás esetén nincs más kompetens személy, csak ti.


A kérdést sem értem igazán.

2019. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
De. A szülőszobán meg a terhesgondozáson is kinéznének. Aztán az oviban. És akkor mi van? Ne foglalkozz másokkal.
2019. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Hát első válaszoló igenis tévedsz.Engem is lerázott a doki (pedig én már 31 vagyok) azzal hogy fiatal vagyok majd fog az jönni legyek türelmes.Na az már más kérdés, hogy leszartam amit mond és saját utána járassal kiderítettem, hogy mi a gond, most 17 hetes kismama vagyok, hosszú próbálkozás után.


Szóval kérdező valószínű az orvos is le akar majd rázni (nem kinézni) mert fiatal vagy, de legyél határozott, ne hagyd magad.A többiekekkel meg ne foglalkozz.Sok sikert!!

2019. okt. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Én 21 voltam, mikor elkezdtünk próbálkozni, 7!! év telt el, mire találtam olyan orvost, aki komolyan vette a problémánkat és nem hajtott el azzal, hogy fiatalok vagyunk, nem lehet semmi bajunk.... A mai eszemmel sokkal rámenősebb lettem volna, és verem az asztalt a teljeskörű kivizsgálásért. Csak azért szerencsés, hogy fiatalon kezdtünk próbálkozni, mert kevésbé gáz, hogy évek teltek el, mire kiderült az alapbetegség, nem csúsztunk ki az időből.


Ne foglalkozz azzal, ki mit gondol, legyél rámenős és ne sétálj ki az ajtón, ameddig nem akarnak rendesen kivizsgálni!

2019. okt. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek ki, de nagy eséllyel valóban azt fogják mondani, hogy ráérsz még, fiatal vagy, felesleges a kivizsgálás még
2019. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak kinézni de valóban a koroddal fognak jönni. erősködj, hogy csak egy kivizsgálást szeretnél magadnak és a párodnak is, hogy tudjátok minden ok.
2019. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam, hogy leráznak, nem jól fogalmaztam. Köszönöm a válaszokat! Akkor határozott leszek. Pont attól tartok, hogy majd évekig várunk, aztán mire kiderül mi a gond, ismét évek telnek el.
2019. okt. 4. 11:18
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Első körben ki kéne deríteni melyik fél miatt nem jön össze.

Az életkorod irreleváns.

2019. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nekem a férjem 15 évvel idősebb, de mikor meddőségi intézethez fordultunk 25 voltam. Se az orvosok, se az ott dolgozók nem küldtek el és nem is néztek ki. A többiekkel pedig nem foglalkoztam, de beszólást nem kaptam senkitől.
2019. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Elmész egy magándokihoz, és közlöd hogy szeretnél egy hormonprofilt, teljes pajzsmirigy hormon vizsgálattal: tsh, t3, t4, anti tpo. Már eleve ez egy olyan dolog, amit te kérsz fizetnél érte, nem hajthat el. Ha hormonális gondjaid vannak, ez jó eséllyel kimutatja.

De ha ugyan ennek az orvosnak elmondod őszintén, hogy mi a baj-tehát az 1 évet- sem szabadnak elhajtania. Lényeg, hogy a helyedben magánba mennék, nem sztk-ba. Az futószalag sajnos.

2019. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!