Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem fognak kinézni a korom miatt?

Nem fognak kinézni a korom miatt?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, több, mint egy éve próbálkozunk babával, de nem akar jönni. Párommal úgy döntöttünk, hogy nem várunk tovább és elmegyünk orvoshoz. De félek, hogy nem fognak komolyan foglalkozni velem, hiszen úgyis fiatal vagyok, ráérek stb. Nem fognak kinézni emiatt?
2019. okt. 4. 10:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
3. válaszoló vagyok, én is magán orvosnál voltam, kifizettem neki a 15.000-ot és mégis elküldött azzal, hogy nem kell izgulni, fiatal vagyok.Mondanom sem kell azóta orvost váltottam.
2019. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Én is ugyanígy voltam. Engem is letudtak azzal h fiatal vagyok még ráérek. De nehogy már ők mondják meg mikor akarjak gyereket! 2 nem törődöm pénzéhes doki után találtam egy olyat (4! év után) aki nem intézte el ennyivel és mit ad Isten kiderült, hogy egy úgynevezett hydrosalpinx (ki van tágulva és tele van folyadékkal) van az egyik petevezetékemben és emiatt nem esek teherbe mert ahogy nekem mondta a doki olyan anyagot termel ami nem hagy teherbeesnem. El is kellett távolítani azt a petevezetőt. Szóval most 24 évesen tartok ott, hogy valaki csinál valamit és úgy gondolom ha ezt hamarabb észrevette volna valaki már rég lehetne gyerekem! Most mi meddőségibe járunk illetve volt egy inszeminációm és várjuk a fejleményeket. Én azt mondom ne hagyd magad és ha neked kell kérned, hogy küldjön már valamilyen vizsgálatra az orvosod, akkor válts!
2019. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Először a párod menjen mindenképpen orvoshoz! Ezt kérik a nőgyógyászok is.

El egy az andrológiára, kér 1 időpontot, és szépen ad spermamintát. Valószínűleg az orvos meg is vizsgálja, készüljön fel lelkileg. A férjem nem viselte túl jól... De túlélte.

Ha nála minden oké,akkor mehetsz te is orvoshoz.

2019. okt. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

3as, akkor te egy idióta orvost fogtál ki... Ilyen nincs hogy leráz mert fiatal vagy! 22 éves voltam amikor mi is próbálkoztunk már 5 hónapja. Nem bírtam várni, elmentem dokihoz, kiderült a gond, 1 hónap múlva már pozitívat teszteltem.

Kérdező, nem néznek ki felnőtt nő vagy, nem 12éves. Hajrá!

2019. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!