Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gyógyszeres stimulációként...

SerendipityZs kérdése:

Gyógyszeres stimulációként Clostilbegyt-et szedtem, majd 2 napra rá Brevactid 5000 NE tüszőrepesztő injekciót. Most pedig 3 napja meg kellett volna jönnie, de nincs normális vérzésem, csak pisiléskor csöpög valamennyi. Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Gyógyszeres stimulációként Clostilbegyt-et szedtem a ciklusom 5 napjától 10. napjáig. Majd 2 napra rá kaptam Brevactid 5000 NE tüszőrepesztő injekciót. A ciklusaim eddig többnyire rendben voltak (28 nap, de előtte már pár nappal barnázással). Most pedig 3 napja meg kellett volna jönnie, és most nincs normális vérzésem, csak pisiléskor csöpög valamennyi. Valakinek volt hasonló?

2018. jún. 20. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha pisiléskor csöpög a vér, az nem menzesz, az hógyúti komoly probléma!


Másrészt, ha három napja késik, akkor mi a torkosborz lyukáért nem csinálsz tesztet?

2018. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem húgyuti a probléma, mert a hüvelyből ürül a vér, ez egyértelmű, pont olyan mikor pl,menstruálsz. Eddig azért nem teszteltem, mert azt gondoltam, megjön. De most majd fogok, csak adddig gondoltam, rákérdezek, más is tapasztalt hasonlót stimulálás után, hogy felborította a ciklusát?
2018. jún. 20. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, én is tapasztaltam ilyet, bár abban a hónapban még nem kaptam tüszőrepesztőt. Clostilbegytet szedtem ciklus 5-10. napjáig. A ciklusom 5 nappal kitolódott. Ráadásul a következő hónapban sem úgy jött meg mint szokott. De utána normalizálódott.

Most ebben a ciklusban is Clostilbegyittel próbálkozunk, de most ciklus 3. napjától 7-ig kellett szednem és kaptam repesztőt is. 4 nap múlva nem várom.

2018. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!