Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikerült valakinek úgy teherbe...

Sikerült valakinek úgy teherbe esni, hogy a pár férfitagja antidepresszáns gyógyszert szed?

Figyelt kérdés

2019. okt. 14. 08:59
1 2
 11/16 anonim válasza:

10: Értem, de egyesek itt azt írják sokan, hogy ha depressziós a csávó és antidepit szed, ne szüljön neki gyereket, ami nettó baromság és érzéketlenség. Az antidepresszáns NEM károsítja a magzatot.

Persze én is azon a véleményen vagyok, hogy 40 évesen már nem kéne szülni.

2019. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen, alapvetően nem az az ok, ami miatt nem szülnék neki. De szerintem az is megfontolandó tényező eléggé a kapcsolatban.
2019. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A lepontozható válasz :D

Nem a magzatot károsítja az antidepresszáns, hanem egy depressziós apuka károsíthatja a gyerek lelki világát... Kötve hiszem, hogy egy depis apuka kiegyensúlyozott gyereket tud nevelni. Persze mondhatjuk azt, hogy nincs család amelyik 100as...de ha már eleve hátrányos helyzetből indulunk, és erről még tudni is lehet, akkor az inkább felelőtlenség. Esetleg, ne adj isten a gyerek is depresszióra való nagyobb hajlammal születik.

Én ezt biztos, hogy nem vállalnám be - akkor se ha én magam lennék így és akkor se ha "csak" a párom. De nem vagyunk egyformák.

2019. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Igaza van az utolsónak. Én is depresszióban szenvedek, és semmi kedvem nem lenne még egy gyerekhez is...
2019. okt. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az megint érdekes kérdés, hogy vajon a férfi szorongása mire vezethető vissza. Talán közé lehet ehhez:


"Negyven évesek elmúltunk, tizenegy éve nem jön össze a gyerek. Meddőségi kezelés mellett sem sikerült."


Én a kettőt számba véve biztos, hogy feladnám és inkább arra koncentrálnék, hogy a férjem jobban érezze magát.

2019. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
En nem vagyok szakerto, de sztem az antidepresszans szedese mellett azert teherbe lehet esni, nem befolyasolja lenyegesen... bar mondom, ez csak az en maganvelemenyem...
2020. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!