Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek volt gondja a teherbeesé...

Jokedv kérdése:

Kinek volt gondja a teherbeesésel menstruacios elotti Barna folyas miatt?

Figyelt kérdés
Olvastam errol, hogy akinek menstruacio elott tobb napig barna folyasa van annak kesobb baj lehet a megtapadassal es nem esik könnyen teherbe vagy elmehet a magzat. Volt Mar emiatt valakinek problemaja? Sajnos nalam ez a helyzet
2019. okt. 20. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem menzesz előtt 2 napig volt rendszeresen barna folyásom... 2x is teherbe estem azonnal, elsőre! :)


Nyugi! :)

2019. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem világ életemben barnázással indult és azzal is végződött a menstruációm és ehhez képest 22-25 napos ciklusaim voltak. Bő fél év alatt lettem terhes, igaz, az 5. héten volt barnázásom, akkor kaptam hormonpótlást, de már 9 éves a kisfiam. :)
2019. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta abbahagytam a fogamzásgátlót, pont így vagyok, bár nekem csak 1 napig van menstruáció előtt barnás pecsételésem. Pont egy hete pozitívat teszteltem, aztán hétfőn elkezdődött a pecsételés és nem maradt meg a terhesség. Én holnap megyek orvoshoz, hogy mit lehetne tenni. Van már egy 7 éves fiam, nála ( és előtte sem)semmi ilyen nem volt, úgyhogy szerintem valami most nem stimmel és mivel 38 éves vagyok, nem akarom húzni az időt.
2019. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen volt. Kiderült a progeszteron és ovuláció hiánya. Végül lombikkal sikerült teherbe esnem.
2019. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig Kb 3 napig volt barna folyasom menstruacio elott. Most egy tart es ugy latom a menstruacio nem akar jonni. Egy honapja hogy tart a babaprojekt, de a teszt negativ lett ketszer is. Mi lehet ez?
2019. okt. 21. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Progeszteronhiány, elégtelen peteérés....

Ha több cikluson keresztül fennáll, menj endokrinológushoz, majd nőgyógyászhoz.

2019. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!