Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetseges, h most majd jon a...

Lehetseges, h most majd jon a baba?

Figyelt kérdés

Ha a doki ir ki progi tabit es clostit mennyi az eselye a terherbeesesnek?

Tobb mint 1 eve nem jon a baba.

Az orvos vervetelekre kuldott es mondta h valoszinu h ez segiteni fog. Sztetek? Kinek segitett? Volt koztetek ilyen h 1 eve nem jott es ezek a gyogyszerek segitettek meghozni a hatast?


2019. okt. 22. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vérvétel előtt fogod szedni? Vagy ezt most nem igen értem.
2019. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Először ki kellene derülni, hogy mi miatt nem estél teherbe. Ki kell zárni a pcos, ir. Ha ezek fenn állnak, hiába a clostilbegyt.
2019. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Esélytelen. Ez csak az utolsó próbálkozás hátha, innentől jönnek majd a komolyabb kivizsgálasok meg a lombikbébi.
2019. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Miért lenne esélytelen? Bunkó vagy?

Ha a vérvétellel kiderül a probléma, lehet esély a clostilbegyttel. Így önmagában valószínűleg nem fog segíteni, mert oka van hogy nem sikerült eddig.

2019. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszek annak az orvosnak, aki vérvétel előtt ír akármilyen gyógyszert.
2019. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Milyen a spermakep? Volt e atjarhatosagi?


Ha nem, én nem szednem a clistyt

2019. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Utolsónak igaza van.
2019. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Meg nem irta ki. Elkuldott elotte vervetelre. Persze a leletekkel vissza kell meg menjek.

Es utanna ha ugyvan kiirja

2019. okt. 23. 12:49
 9/10 anonim ***** válasza:
És átjárhatóságin is voltál? Hiába lesznek gyönyörű tüszőid ha nem vagy átjárható. Csak feleslegesen tömnek hormonokkal. Én így biztos nem vállalnám be, pedig sokat vártam a babára.
2019. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk kicsit más a helyzet, mert férjemmel is gond van, de én a dokim javaslatára nem mertem elkezdeni a clostyt addig, amíg neki nem volt friss eredménye. Szerintem mindenképp érdemes csinálni egy spermaképet, mert így lehet, hogy te feleslegesen turbóznád a dolgokat. Sajnos ilyenkor még az is belekerürhet a képbe, hogy vele gond van, ezért nem érdemes ilyenkor csak az egyik felet vizsgálni, legfőképpen külön kezelni.
2019. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!