Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Voltam orvosnall lehetseges...

Voltam orvosnall lehetseges hogx fent all a terheseg fel irt nekem gravidat de megjott a havim szeri tetek? :/

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy milyen mennyisegu a ver, es milyen szinu. Ha csak barnas pecseteles, korai terhesseg eseten elofordulhat, de mindenkepp menj el orvoshoz, lehet, hogy progipotlasra van szulseg, ha ez fennall. Viszont ha nagy mennyisegu, piros, akar darabos verzesed van, valoszinu, hogy kemiai terhesseged van/volt, nem tudott megtapadni, es menstruacio altal kilokodik a szervezetedbol.
2019. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat igazabol nem darabos volt.. Ilyen furcsa nyalkas vagy milyen de 20-an jott meg ma meg mar el is multt.. Mitol lehetseges? Es nem a rendes menszeszem volt mert maskor anyira gorcsolok hogy nem birom ki kellni az agybol kost pedig alig vettem eszre :/
2019. júl. 23. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!